Z "Fantazją" na Budmie
Z "Fantazją" na Budmie
Firma ANWIS zaprezentowała swoją ofertę produktową na największych w Polsce targach branży budowlanej Budma 2010. Za naszym pośrednictwem firma pragnie podziękować Tym z Państwa, którzy odwiedzili jej stoisko i przekazali swoje życzliwe opinie oraz uwagi.

BUDMA od wielu lat jest miejscem fachowych spotkań biznesowych sektora budowlanego – producentów, usługodawców, handlowców, architektów oraz instytucjonalnych i prywatnych inwestorów. Także tegoroczne targi sprzyjały spotkaniom handlowym oraz wymianie informacji z rynku, w głównej mierze były jednak okazją do zaprezentowania bogatej oferty firmy ANWIS, w tym również nowości produktowych wprowadzonych do oferty w IV kwartale 2009 oraz w I kwartale 2010 r.
Nowości ANWIS na targach Budma 2010 to: nowy typ rolety Fantazja, żaluzja VENUS z lamelami bambus, Panel Track /zasłony panelowe/, system monocommando 50 mm oraz spowalniacz w moskitierze rolowanej
Podczas Budmy irma ANWIS została nagrodzona w konkursie Acanthus Aureus. Celem konkursu było wyróżnienie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych sprzyjających bezpośredniej komunikacji z rynkiem i pozytywnemu postrzeganiu wizerunku firmy. Natomiast prezentowany na Budmie 2010 nowy typ rolety Fantazja został uhonorowany nominacją do Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spośród wyrobów zgłoszonych do konkursu i prezentowanych podczas targów, medalami uhonorowane są najlepsze produkty charakteryzujące się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i prezentujące wysoki poziom jakości.