Pierwszy komunikat OSPO
Pierwszy komunikat OSPO
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Okien - OSPO - to nowa organizacja, zrzeszająca reprezentantów z branży stolarki fasadowej. Wśród założycieli są przedstawiciele takich firm jak Sokółka Okna i Drzwi, Stolbud Włoszczowa, DAKO, Bracia Bertrand, Jezierski, ADPOL, Vetrex, Pozbud czy Stolarka Wołomin - specjaliści o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Podstawowym celem Stowarzyszenia jest stworzenie jednorodnej reprezentacji producentów okien drewnianych, plastikowych i z aluminium. Uznaliśmy wspólnie, że dla efektywnego funkcjonowania naszej branży potrzebna jest organizacja zrzeszająca wyłącznie przedstawicieli producentów okien. Nie chcemy być utożsamiani z tą czy inną osobą, grupą osób, czy firmą. Wiemy, że przed nami dużo pracy ale wierzymy, że - dzięki niej - branża okienna zyska.

Już w tej chwili pracujemy nad kilkoma inicjatywami, które - w co głęboko wierzymy - pozwolą wykorzystać potencjał tkwiący w tak różnorodnej ofercie produktów, jaką oferują producenci okien w Polsce.

Szczegółowych informacji odnośnie naszych celów i sposobów ich realizacji przedstawimy po uruchomieniu warszawskiego biura OSPO oraz strony internetowej www.ospo.org.pl.