Polski producent specjalistycznych maszyn do produkcji stolarki otworowej z PVC oraz aluminium firma PREZ-MET szuka pracownika
Polski producent specjalistycznych maszyn do produkcji stolarki otworowej z PVC oraz aluminium firma PREZ-MET szuka pracownika

Jesteśmy  polskim producentem specjalistycznych maszyn do produkcji stolarki otworowej z PVC oraz Aluminium. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy odpowiedzialnych, pełnych pasji oraz zaangażowania pracowników na stanowisko:

Technik Serwisu/Inżynier Serwisu

Technik Serwisu to osoba odpowiedzialna za montaż, uruchomienie, rozruch, instalacje oraz naprawy  zgodnie ze standardami  firmy. Wykonywanie bieżących przeglądów eksploatacyjnych.

Jeżeli masz wykształcenie średnie techniczne (mechanika, mechatronika, elektryka) i chcesz dołączyć do zespołu PREZ-MET zapraszamy do przesyłania aplikacji.

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za montaż, uruchomienie, rozruch, instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami zgodnie ze standardami  firmy. Uruchamianie oraz  wdrażanie nowych projektów.

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem Budowy Maszyn i chcesz dołączyć do zespołu PREZ-MET zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres praca@prezmet.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji trwającego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez firmę PREZ-MET Sp. z o.o. Sp. K. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L Nr 119.1, z późn. zm.). Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dla osób ubiegających się o zatrudnienie w  PREZ-MET Sp. z o.o. Sp. K.