Salon firmowy PAGEN w Stolicy Podkarpacia
Salon firmowy PAGEN w Stolicy Podkarpacia

Firma PAGEN, jeden z wiodących polskich producentów okien, drzwi, rolet i bram garażowych otworzył właśnie swój salon firmowy w Rzeszowie. Interesującą ekspozycję produktów prezentowaną w wielu polskich miastach, można teraz obejrzeć przy ulicy Warszawskiej 83, a na pierwszych Klientów czeka atrakcyjny Konkurs!

Wśród asortymentu prezentowanego w przytulnie urządzonym salonie oprócz okien PVC i okien aluminiowych, Klienci mogą obejrzeć m.in. drzwi wejściowe, bramę garażową, ale także coraz bardziej popularne żaluzje fasadowe i rolety adaptacyjne. Co za tym idzie, odwiedzający salon w jednym miejscu mogą dokonać zakupu wszystkich produktów niezbędnych „do zamknięcia” ich domu w stanie surowym.

Konsekwentnie rozwijamy naszą sieć sprzedaży i proponujemy nowatorskie rozwiązania, które są cenione nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Włoszech, Francji, a nawet w USA i Australii. Rozwój własnej sieci salonów sprzedaży oraz aktywność międzynarodowa przyczynia się do wzmacniania pozycji polskiej branży stolarki okienno-drzwiowej, która jest liderem eksportu w Europie. Teraz czas na to, aby stały się wizytówką stolicy podkarpacia – powiedziała Anita Wierciak-Kaperek – Dyrektor ds. Sprzedaży firmy PAGEN Sp. z o.o.

Promocje i konkurs dla Klientów

Klienci firmy PAGEN z Rzeszowa i okolic przy zakupie okien lub innych produktów firmy mogą wygrać projekty wnętrz wymarzonego domu o wartości 5 000 zł, 10 000 zł, a nawet 15 000 zł netto wykonane przez Mirellę i Marcina Kępczyńskich, znanych z programu HGTV „Para w Remont”. Zadanie konkursowe jest bardzo proste – wystarczy do 30 września 2021 roku dokonać zakupu stolarki otworowej w salonie firmy PAGEN znajdującym się przy ulicy Warszawskiej 83, o wartości przekraczającej 10 tys. zł i odpowiedzieć na pytanie – dlaczego okna najlepiej wybierać w parze? Producent wspólnie z Projektantami wybierze i nagrodzi najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Oprócz konkursu Klienci firmy PAGEN mogą skorzystać z promocji PAGEN4YOU, w ramach której kupując okna mogą zyskać oprócz regularnych upustów dodatkowe rabaty, których suma to aż 10% wartości zakupionej stolarki okiennej. Specjalne kupony rabatowe ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu okien do odebrania w Salonie Sprzedaży w Rzeszowie przy ulicy Warszawskiej 83. Producent przygotował także promocję na dwa najpopularniejsze w ofercie systemy drzwi tarasowych HST ExclusiveSlide i HST evolutionDrive, które można nabyć aż o 1000 zł taniej!

Więcej informacji o produktach i promocjach firmy PAGEN na stronie www.pagen.pl oraz w Salonie Firmowym w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 83.

 

 

źródło: PAGEN