Nice wyodrębniła w swoich strukturach  nową jednostkę organizacyjną  Smart Home
Nice wyodrębniła w swoich strukturach nową jednostkę organizacyjną Smart Home

Jej celem będzie zaoferowanie klientom rozwiązań dla inteligentnej, przyjaznej i wygodnej przestrzeni życiowej dla całej rodzin

Prostota. To słowo-klucz, które powinno opisywać współczesną relację z naszymi domami. Inteligentny dom staje się dziś synonimem bezpieczeństwa, troski o bliskich, życia w bardziej zrównoważonym świecie energooszczędnych rozwiązań, znalezienia idealnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Aby umocnić więź i nawiązać jeszcze bliższy kontakt z użytkownikami, powstała nowa jednostka organizacyjna w ramach struktur Nice – Smart Home. Jej zadaniem jest zaoferowanie nowych rozwiązań, których priorytetem będą potrzeby i wygoda mieszkańców inteligentnych domów.

Nowa jednostka Smart Home będzie miała na celu zintegrowanie rozwiązań i produktów Nice, dzięki którym cały dom będzie połączony ze sobą w celu zarządzania oświetleniem, roletami, bramami, kamerami bezpieczeństwa, ogrzewaniem i chłodzeniem, systemami nawadniającymi, systemami multimedialnymi, monitorowaniem otwarcia drzwi i okien, wykrywania obecności szkodliwych gazów i zalania oraz wszystkich codziennych czynności, które można zautomatyzować.

 

Na czele zespołu stoi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska oraz Prezes Zarządu FIBARO, marki z branży smart home, dzięki której Nice dąży do zrewolucjonizowania wizji domu za pomocą w pełni zintegrowanych i zaaranżowanych rozwiązań.

„Rynek smart home – komentuje Adam Krużyński – to strategiczna szansa. Każdy będzie mógł zmienić sposób swojego życia, czyniąc je prostszym i bardziej funkcjonalnym. Nasze ciągłe dążenie do innowacji skłoniło nas do zaoferowania rozwiązań, które są coraz bardziej zintegrowane, łatwe do wdrożenia i przyjazne dla użytkownika”.

„Nowa jednostka organizacyjna pomoże klientom Nice zbliżyć się do inteligentnego domu i zapewnić im lepsze wrażenia z życia. Tak jak nasz niedawno wprowadzony na rynek flagowy produkt - serce inteligentnego domu Nice - centrala Yubii Home, zdolna do zarządzania wszystkimi podłączonymi urządzeniami w domu w sposób zintegrowany” dodaje Juan Pablo Boz, Dyrektor ds. Marketingu w Nice, posiadający duże międzynarodowe doświadczenie w sektorze smart home, który niedawno dołączył do firmy.

Yubii Home jest pierwszą centralą w palecie rozwiązań oferowanych przez Nice łączącą technologie FIBARO, Nice, a wkrótce także elero. Dzięki kompatybilności z protokołami Z-Wave® i WiFi™ centrala pozwala na otwartą integrację z ponad 3000 urządzeń innych marek.

Yubii Home umożliwia użytkownikom zarządzanie całym inteligentnym domem przy pomocy m.in. aplikacji mobilnych, pilotów oraz asystentów głosowych Amazon Alexa, Asystenta Google i Siri: obsługa przy użyciu rąk nie jest już konieczna, a zdalne zarządzanie wszystkimi inteligentnymi urządzeniami pozwala użytkownikom być w domu, nawet w momencie, w którym się w nim nie znajdują.

“Naszym celem – podsumowuje Krużyńskijest rozwiązanie dostosowane do stylu życia klienta, pozwalające mu tworzyć spersonalizowane scenariusze inteligentnej, przyjaznej i wygodnej przestrzeni życiowej dla całej rodziny od świtu do nocy”.

Przysłanianie okien o poranku, wyłączanie systemu bezpieczeństwa, wpuszczanie słońca do sypialni dzięki automatycznie otwierającym się roletom, otwieranie bramy garażowej, aby wypuścić psa, włączanie ogrzewania lub chłodzenia, aby zastać w domu idealną temperaturę po powrocie z pracy,  czy chociażby sprawdzanie kamer, gdy nie ma nas na weekend, nie będzie już marzeniem, ale standardem Twojego życia w domu.

 

źródło: Nice Polska