Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021
Schüco z tytułem Budowlana Marka Roku 2021

W ramach XVII plebiscytu Budowlana Marka Roku po raz kolejny wyłoniono marki budowlane, które wyróżniają się najlepszą jakością i cieszą się największym uznaniem w oczach wykonawców. Firma Schüco International Polska już czwarty raz z rzędu została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku w kategorii Profile okienne PVC.

 

Firma Schüco została nagrodzona tytułem Budowlana Marka Roku 2021 w kategorii profile okienne z PVC

Fot. Schüco

Ranking Budowlana Marka Roku, którego organizatorem jest Centrum Badań i Analiz Rynku ASM stanowi miarodajny wskaźnik pozycji rynkowej marek. Podczas badań wykonawcy w spontaniczny sposób wskazują, których marek używali najczęściej w ciągu ostatniego roku oraz te, które według nich oferują rozwiązania najlepszej jakości. Duże znaczenie we wskazaniach ma także relacja ceny do jakości. Coroczny cykl badań pozwala obserwować zmiany nie tylko w preferencjach wykonawców z branży budowlanej, lecz także szerzej – odbiorców indywidualnych. Wskazania fachowców z branży stolarki otworowej pokazały, że firma Schüco International Polska niezmiennie znajduje się w czołówce najbardziej cenionych i polecanych marek profili okiennych z PVC.

 

- To już nasza kolejna, czwarta z rzędu nagroda w plebiscycie Budowlana Marka Roku. Bardzo cieszy nas to, że branża wskazuje nasze systemy z PVC-U jako jedne z najczęściej stosowanych i najbardziej polecanych – i to pomimo faktu, że jesteśmy marką Premium. To dla nas wyraźny sygnał, że rosną oczekiwania odbiorców, którzy od stolarki okiennej wymagają coraz wyższej jakości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by utrzymać ją na niezmiennie najwyższym poziomie, ale jednocześnie wdrażamy innowacje, które jeszcze lepiej odpowiadają zmiennym potrzebom rynku. Warto podkreślić, że to wyróżnienie należy się także naszym Partnerom. To właśnie współpracujący z nami producenci na co dzień dostarczają na rynek najlepiej dopracowane produkty końcowe i wzorowe usługi. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o jakość – mówi Marek Mędrek, Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią.

 

Marek Mędrek, Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią

Fot. Schüco

Kolejna nagroda Budowlana Marka Roku dla profili Schüco z PVC-U to między innymi efekt ciągłego doskonalenia produktów w oparciu o skrupulatną analizę potrzeb odbiorców. Doskonałym przykładem mogą być nowoczesne drzwi przesuwne LivIngSlide, które od tego roku są dostępne w nowej wersji panoramicznej, która jeszcze lepiej komponuje się z nowoczesną architekturą. Już niebawem zostaną uzupełnione o ukryte w profilu elektroniczne napędy, dzięki czemu staną się doskonałą propozycją do inteligentnych budynków. Systemy przesuwne Schüco z PVC-U zostały w tym roku nagrodzone Top Marką 2021, co pokazuje że cieszą się one popularnością i zaufaniem wśród klientów indywidualnych.

 

 

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl