Firma Glass System nawiązała współpracę z elumatec.
Firma Glass System nawiązała współpracę z elumatec.

Glass System to dostawca kompleksowych systemów nowoczesnej architektury szklanej. Oferuje on produkty pozwalające na wszechstronne wykorzystanie szkła, zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynku.

Producent dostarcza własne, innowacyjne rozwiązania systemowe, znajdujące zastosowanie w każdym rodzaju przestrzeni: handlowej, usługowej, biurowej lub mieszkaniowej. Posiada własny dział badań i rozwoju, dzięki czemu gotowy jest zrealizować najbardziej skomplikowany projekt zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

„Dbałość o najwyższą jakość i walory estetyczne przyświeca wszystkim naszym działaniom. Już na etapie projektowania stosujemy rozwiązania, które zagwarantują zarówno wysoką wytrzymałość i izolacyjność akustyczną, jak również spójny, minimalistyczny wygląd naszych systemów. Jednocześnie stale wprowadzamy nowe produkty, aby spełnić wymogi najbardziej wymagających realizacji. Wraz z rozwojem naszej działalności podjęliśmy decyzję o zwiększeniu możliwości produkcyjnych i zainwestowaniu w centrum obróbcze CNC. Wybraliśmy centrum serii SBZ 122 elumatec.” – wyjaśnił Pan Michał Nowak.

SBZ 122/71 to nowoczesne, 3 osiowe centrum obróbcze do profili aluminiowych i PCW. Jest to idealne rozwiązanie dla produkcji ślusarki otworowej. Modułowa budowa, pochylone łoże maszynowe, powiększony zakres obróbczy oraz możliwość dopasowania do najróżniejszych zastosowań – to podstawowe zalety centrum z tej serii maszyn stworzonej przez elumatec.

Niezaprzeczalnym atutem nowej generacji maszyn SBZ 122 jest maksymalna dostępna powierzchnia obróbki, przy jednoczesnym zminimalizowaniu powierzchni produkcyjnej zajmowanej przez maszynę, zapewniając dodatkowy wzrost wydajności produkcji. Kolejną zaletą jest konstrukcja, która pozwala na łatwe konfigurowanie maszyny, aby w pełni dopasować ją do potrzeb Klienta.

Producenci ślusarki, którzy inwestują w rozwiązania elumatec zyskują ogromną przewagę: na niewielkiej przestrzeni dostają możliwość wykonania wszystkich niezbędnych procesów obróbki profili w jednej stacji z zachowaniem najwyższej precyzji i wysokiej wydajności.

 

OKNO 3/2019