Schüco Budowlaną Marką Roku 2020
Schüco Budowlaną Marką Roku 2020

Znamy już wyniki tegorocznego, XVI plebiscytu Budowlana Marka Roku, którego celem jest wyłonienie marek budowlanych o najsilniejszej pozycji rynkowej. Firma Schüco International Polska została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii Profile okienne PVC.

Organizowany przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM ranking Budowlana Marka Roku to unikatowy na skalę polską projekt, w ramach którego losowa grupa osób związanych z branżą budowlaną udziela spontanicznych odpowiedzi mających na celu wskazanie najbardziej rozpoznawalnych i godnych uwagi marek produktów budowlanych w różnych kategoriach. Przeprowadzane regularnie w pierwszym kwartale każdego roku badanie nie tylko pozwala w miarodajny sposób wytypować firmy cieszące się największym uznaniem w branży, lecz także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych odbiorców. Dzięki wskazaniom fachowców z branży stolarki otworowej Schüco International Polska znalazło się wśród trzech najbardziej cenionych marek profili okiennych z PVC.

- Bardzo nas to cieszy, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. To ważny sygnał, że konsekwentne wdrażanie przemyślanych innowacji i dbanie o jakość owocuje umocnieniem pozycji rynkowej w kolejnych latach. Budowanie takiego zaufania wymaga czasu, wsłuchiwania się w potrzeby klienta i dostarczania mu możliwie najlepszych produktów oraz usług. Podobnie jak współpracujący z nami producenci stolarki okiennej uważamy, że fachowe wsparcie jest kluczem do sukcesu na bardzo dziś konkurencyjnym rynku okien z PVC-U. Bez nich uzyskanie tej nagrody nie byłoby możliwe, dlatego bardzo dziękujemy im za profesjonalizm i wzorową obsługę klienta – mówi Marek Mędrek, Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią.

Nagroda dla marki Schüco to wyraźny sygnał, że klienci stawiają na sprawdzone parametry i wysoką jakość stolarki budowlanej. Wynika to nie tylko zaostrzających się wymogów związanych z oszczędnością energii w budynkach, lecz także z rosnącej świadomości, że inwestycja w trwałe okna o lepszych właściwościach technicznych niż przewiduje obowiązujące prawo budowlane to racjonalna inwestycja na przyszłość.

 

 

Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl