Edgetech intensyfikuje działania we Francji i na Bałkanach
Edgetech intensyfikuje działania we Francji i na Bałkanach

Dzięki Fabrice Keller Edgetech Europe GmbH pozyskała doświadczonego specjalistę ds. sprzedaży i uznanego eksperta w branży. Na tym stanowisku będzie on odpowiedzialny w szczególności o dalsze rozpowszechnienie systemów elastycznych ramek dystansowych Super Spacer® na rynku francuskim i krajów bałkańskich.

Szkło jako element budowlany łączy wszystkie jego dotychczasowe pozycje zawodowe. Fabrice Keller przez wiele lat pracował w dystrybucji i marketingu systemów montażu zespołów wieloelementowych, specjalnych komponentów do oszkleń oraz podciśnieniowych systemów manipulacji. Ponadto wnosi ze sobą gruntowne doświadczenie w tworzeniu i rozwoju rynków krajowych.

„Przemysł szklarski jest już tradycyjnie moją domeną. Bardzo cieszę się z tego, że pracując dla Edgetech będę mógł wnieść moją wiedzę i doświadczenie”, podkreśla Fabrice Keller. „Otwierające się przede mną możliwości pod względem zawodowym, poparcie zespołu i potencjał produktów są niezwykle obiecujące”, kontynuuje swoją wypowiedź.

Przemysł okienny przechodzi coraz częściej na rozwiązania zautomatyzowane. Tak więc dla Fabrice Keller nadchodzi czas systemów ramek dystansowych takich jak Super Spacer®, które pozwalają na bardziej wydajną i efektywną produkcje. „Tak, jak elastyczne ramki dyskretnie dopasowują się do całokształtu elewacji, tak samo ważne są one dla ogólnego funkcjonowania”, wyjaśnia.

Również Joachim Stoss, Dyrektor Zarządzający Edgetech Europe GmbH i Vice President International Sales firmy Quanex, wypowiada się z zadowoleniem: „Cieszymy się bardzo, mogąc przywitać Fabrice Keller w naszym zespole. Dzięki jego znajomości rynku i wiedzy branżowej będziemy mogli jeszcze lepiej i z większym osobistym zaangażowaniem obsługiwać naszych klientów we Francji.”

 

źródło: Edgetech