We wtorek, 26 listopada br., w siedzibie Związku POiD, zebrali się członkowie Rady Programowej XI Kongresu Stolarki Polskiej, aby wspólnie ustalić program wydarzenia i przedyskutować najważniejsze kwestie związane z jego organizacją. Podczas najnowszej odsłony przedsięwzięcia, w maju 2020 roku, po raz kolejny zostaną poruszone ważne dla branży stolarki budowlanej kwestie, m.in. związane z zagadnieniem spowolnienia gospodarczego.
Kongres Stolarki Polskiej, organizowany przez Związek POiD, słynie z bogatej części merytorycznej, nasyconej specjalistyczną wiedzą osadzoną w aktualnych realiach biznesowych. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia zyskują realne rozwiązania i patenty na rozwój swoich biznesów. Razem wytyczają również ścieżki rozwoju dla całej branży stolarki budowlanej. Zgodnie z ustaleniami ze spotkania Rady Programowej, które odbyło się 26 listopada br., w najbliższej edycji Kongresu zostaną zrealizowane trzy bloki tematyczne. Każdy z nich będzie zawierał odniesienie do ważnej dla przedsiębiorców tematyki spowolnienia gospodarczego, które po latach dobrej koniunktury prognozują uznani ekonomiści.
W skład Rady Programowej XI Kongresu Stolarki Polskiej weszli:
- Iwona Bobrowska-Budny – Talent Management Mentor, Dyrektor Programu MBA HR i Partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego,
- Magdalena Cedro-Czubaj – Dyrektor Marketingu Oknoplast,
- Ewelina Ciechanowska – Ekspert ds. HR, HR Business Partner Uniqa,
- Jacek Czeremużyński – Trener, Konsultant Mitura Academy,
- Janusz Komurkiewicz – Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu FAKRO, Prezes Związku POiD,
- Agnieszka Olędzka – Dyrektor o/Warszawa Hörmann,
- Maciej Strychalski – Dyrektor Marketingu Klimas Wkręt-Met,
- Marcin Wojciechowski – Creative Director AVEEX,
- Paweł Wróblewski – Dyrektor Zarządzający POiD.
XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się 28-29 maja 2020 roku w DoubleTree by Hilton Hotel&Conference Warsaw.
***
Kongres Stolarki Polskiej to najważniejsze wydarzenie, skierowane do polskiej branży stolarki budowlanej. Stanowi miejsce spotkań i dyskusji na najważniejsze tematy związane z funkcjonowaniem tego sektora gospodarki. Co roku przyciąga ponad 300 uczestników – właścicieli i przedstawicieli kadry zarządzającej firm z sektora stolarki budowlanej, reprezentantów świata, biznesu, nauki i polityki oraz liczne grono dziennikarzy. Przedsięwzięcie ma na celu wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju branży, integrację środowiska, pozostawia również dużą przestrzeń na nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych.