Kolejne nagrody dla Grupy MTP
Kolejne nagrody dla Grupy MTP

W Katowicach odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, w trakcie której Grupa MTP została wyróżniona w dwóch znaczących kategoriach.

21 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, której współorganizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Program Ambasadorów Kongresów Polskich służy promowaniu Polski, jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji. Jest on realizowany wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną oraz organizację pozarządową – Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Wspierany jest on także regionalnie w ramach działań lokalnych Klubów Ambasadora.

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, której współorganizatorem jest Polska Organizacja Turystyczna oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

W trakcie wydarzenia przyznane zostały nagrody dla najlepszych organizatorów kongresów w 2018 roku. Grupa MTP otrzymała nagrodę za organizację największego kongresu w 2018 roku - Konferencji ds. Zmian Klimatu COP24. Wyróżnienie odebrał wiceprezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski.

Grupa MTP

Ponadto Grupa MTP otrzymała tytuł Mecenasa Gali Ambasadorów Kongresów Polskich 2018. Statuetkę odebrała Sabrina Żymierska, Dyrektor Grupy Obiektów kongresowych i eventowych w Grupie MTP. 

Grupa MTPGrupa MTP

 

źródło: Grupa MTP