Dziesięć nowych pistoletów
Dziesięć nowych pistoletów
Najnowszą inwestycją Fabryki Okien DAKO z Nowego Sącza jest nowoczesna Malarnia Proszkowa, w której szybko i profesjonalnie wykonuje się malowanie profili aluminiowych oraz elementów konstrukcji stalowych ze stali zarówno czarnej jak i ocynkowanej.

Malarnia DAKO wyposażona jest w najnowszej generacji kabinę MRS firmy GEMA z ośmioma pistoletami automatycznymi oraz dwoma manualnymi. Druga kabina to kabina manualna, przeznaczona do malowania krótkich serii, do szybkiej zmiany koloru bez odzysku farby. Obie kabiny są wyposażone w transport mechaniczny zawieszek z malowanymi elementami. Chemiczne przygotowanie powierzchni przed malowaniem proszkowym odbywa się metodą zanurzeniową w koszach zgodnie z wymogami QUALICOAT-u preparatami Firmy CHEMETALL. Nad prawidłowym przebiegiem całego procesu malowania jak również jakością powłok czuwa w pełni wyposażone laboratorium do badania kąpieli chemicznych, oraz do niszczących i nieniszczących badań powłok malarskich zgodnie z obowiązującymi wymogami.

Elementy do malowania proszkowego muszą być przygotowane technologicznie (wykonane otwory technologiczne) w celu swobodnego przepływu preparatów podczas obróbki chemicznej jak również możliwości zamocowania tych elementów na zawieszkach.

Szczegółowa oferta na stronie www.dako.eu