Nowe oblicze targów
Nowe oblicze targów
W kierownictwie renomowanych targów szkła "Glasstec"w Dusseldorfie, których najbliższa edycja odbędzie się w przyszłym roku nastapią zmiany organizacyjne.
Dyrektorem programowym zostanie widoczna na zdjęciu pani Brigit Horn, lat 36, do tej pory dyrektor do spraw handlowych Centrum Targowego. Dotychczasowej szefowej "Glasstecu", pani Marianne Ingenhoven, odchodzącej ze stanowiska w związku z własnymi, nowymi planami, a która przez 10 lat sprawowała pieczę nad ta imprezą można natomiast pogratulowac sukcesu, jakim niewątpliwie jest wypromowanie Glasstecu do rangi największych i najbardziej prestizowych targów tej branży w Europie. Ostatnia ich edycja ( w październiku ub.roku) zgromadziła ponad 1300 wystawców i ponad 55000 gości targowych.

Juz dziś można również zapowiedziec, że kolejna edycja "Glasstecu" będzie - na życzenie wystawców - krótsza o jeden dzień (o sobotę), a jednym z jej głównych motywów przewodnich bedą zyskujace sobie - z racji ekonomicznych i ekologicznych - coraz wiekszą popularność i uwagę - rozwiązania techniki solarnej. Na kolejne spotkanie branży "Glasstec" zaprasza w dniach od 28 września do 1 października 2010.