Będą laminować na wiosnę
Będą laminować na wiosnę
Na połowę kwietnia jest przewidziane uruchomienie w Poczesnej pod Częstochową, kolejnej inwestycji. Tym razem, będzie to linia do szkła laminowanego, dzięki której częstochowski Press-Glas będzie mógł oferować tym razem z własnej fabryki szeroki asortyment szyb warstwowych m.in. ze szkłem bezbarwnym, barwionym (w masie i z powłokami); hartowanym, emaliowanym, z sitodrukiem, z krawędziami, szlifowanymi lub polerowanymi; o kształtach prostokątów, wielokątów, łuków i kół; oraz: z foliami przeziernymi, matowymi i kolorowymi; w formatkach lub zespolone w zestawach jedno i dwukomorowych.

V-ce Prezes Zarządu ds. Handlowych Pan Wojciech Żuławiński, krótko komentuje tę decyzję: - Zakup linii do laminowania szyb jest kolejnym krokiem zgodnym z polityką stałego rozwoju firmy. Dzięki tej inwestycji będziemy mogli – własnymi silami - zaproponować naszym odbiorcom niemal wszystkie dostępne rodzaje szkła
Częstochowski PRESS-GLAS to krajowy lider rynku wśród dostawców szkła zespolonego, z udziałem ponad 25% w sektorze. Posiada 4 fabryki: W Poczesnej k. Częstochowy, w Tczewie, w Tychach i w Radomsku. W fabrykach tych jest zainstalowanych 13 kompletnych linii do produkcji i konfekcjonowania szkła budowlanego.

Krzysztof Łakota