SOKÓŁKA S.A. - nowe linie okien drewnianych
SOKÓŁKA S.A. - nowe linie okien drewnianych

Sokółka Okna i Drzwi S.A.- jeden z największych producentów okien w Polsce poszerzył swoją ofertę o  trzy nowe, energooszczędne linie okien drewnianych.

 

Nowe drewniane okna to linie STYLE68 o grubości ramy 68mm, THERMO80 o grubości ramy 80mm oraz ELITE92, w których rama drewniana ma aż 92mm grubości. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w budowie okien, każde z nich różni się od pozostałych niezwykle istotnym dla kupującego parametrem- izolacyjnością termiczną. Ma to znaczący wpływ na koszty ogrzewania.

 

Warto zwrócić uwagę na kwestię zróżnicowania grubości ramy, ponieważ im jest ona grubsza, tym lepsze parametry izolacyjne ma okno. Jak wiemy, od 1 stycznia 2009 każdy z budynków oddawanych do użytku musi posiadać paszport energetyczny. Klasa energetyczna jaką uzyska budynek służy nie tylko określeniu energii potrzebnej do jego eksploatacji, ale ma też istotny wpływ na jego wartość. Oczywiście wyższe ceny rynkowe będą miały budynki, o lepszej klasie energetycznej. Firma Sokółka Okna i Drzwi S.A. wprowadzając nowe okna odpowiada na zapotrzebowanie rynku na okna o wysokiej jakości wykonania, w których nowoczesny design łączy się z dobrymi parametrami izolacyjnymi.

Okna STYLE68, THERMO80, ELITE92 dostarczają wszystkiego, czego mógłby sobie zażyczyć użytkownik nowoczesnego okna- starannie wyselekcjonowane drewno, wysoka jakość wykonania oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie budowy okna podnoszące komfort użytkowania. Wszystkie okna Sokółki mają w standardzie energooszczędny pakiet szyb zespolonych z szybami niskoemisyjnymi wypełniony argonem. W oknach STYLE68 oraz THERMO80 standardowo jest to pakiet 2-szybowy, natomiast w oknach ELITE92 jest to pakiet 3-szybowy. Producent zapewnia również mikrowentylację oraz zaczep antywłamaniowy w standardzie. Jeżeli dodamy do tego delikatnie zaokrąglone krawędzie podkreślające naturalny charakter drewna oraz bogaty wybór kolorów i wyposażenia dodatkowego, otrzymujemy okna bliskie ideału ...