Nagroda „Innowator COP” dla firmy IC COMPLEX
Nagroda „Innowator COP” dla firmy IC COMPLEX

Podczas gali z okazji obchodów 80 rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego rozdane zostały nagrody "Innowator COP". Firma IC COMPLEX otrzymała nagrodę w kategorii projekt produktowy za innowacyjny system do kompleksowego kosztorysowania oraz ofertowania stolarki otworowej przez internet.

Jubileusz 80- lecia powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego, największego projektu gospodarczego II Rzeczpospolitej Polskiej było okazją do wyłonienia spośród wielu przedsiębiorstw działających na terenach historycznie związanych z COP, tych w szczególny sposób wyróżniających się innowacjami w swojej działalności gospodarczej.

Konkurs "Innowator Cop" skierowany był do założycieli i szefów firm, którzy wdrażają twórcze rozwiązania oraz mają nowatorskie podejście do biznesu. Nagrody i wyróżnienia przyznawane przez Kapitułę składająca się z ludzi biznesu, mediów i polityki, zostały wręczone podczas uroczystej Gali Finałowej w ramach Obchodów 80. Rocznicy Powstania COP w Stalowej Woli.

Jest to kolejne wyróżnienie dla firmy IC COMPLEX która specjalizuje się w wsparciu sprzedaży w firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą stolarki otworowej. IC COMPLEX dostarcza producentom nowoczesny system do kosztorysowania i ofertowania produktów oraz wsparcia współpracy z zagranicznymi dystrybutorami. W swojej ofercie posiada również rozwiązania umożliwiające dotarcie do klientów końcowych zarówno przez producentów jak i dystrybutorów. 

 

źródło: IC COMPLEX

OKNO 4/2017