Porta Drzwi z tytułem Superbrands 2018
Porta Drzwi z tytułem Superbrands 2018

Porta Drzwi, marka należąca do wiodącego producenta drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, otrzymała tytuły Superbrands 2018 i Superbrands Polska Marka 2018. To wyróżnienia przyznawane na podstawie największego w Polsce konsumenckiego badania siły marki.

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Porta już po raz kolejny została wyróżniona tytułami Superbrands i Superbrands Polska Marka. W tym roku w badaniu konsumenckim, w którym pytano o znajomość, korzystanie i rekomendację marki, łącznie wzięło udział ponad 10 tysięcy osób. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, na które pracujemy już od wielu lat. To uznanie jakości naszych produktów jest motorem dalszego rozwoju Porta Drzwi – mówi Renata Szymańska, specjalista ds. komunikacji marketingowej w Porta KMI Poland.

Celem jedynej na świecie niezależnej organizacji Superbrands, działającej od ponad 20 lat, a od 12 w Polsce, jest promowanie idei brandingu marek, które osiągnęły rynkowy sukces. Największe niezależne badanie marek w Polsce, na podstawie którego co roku przyznawane są tytuły Superbrands zostało przeprowadzone przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia.

 

 

źródło: Porta KMI Poland