Niepowtarzalna osłona okna. Fotorolety od Franc Gardiner
Niepowtarzalna osłona okna. Fotorolety od Franc Gardiner

Stylowe dodatki nadadzą wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu. Producent osłon okiennych proponuje dekoracje i rolety z możliwością indywidualnego nadruku za pomocą ekologicznego druku lateksowego.

W katalogu „Avangarde Design Line” firma oferuje drukowane osłony okienne i wybór dekoracji m.in. lampek, poduszek i tapet. We wszystkich istnieje możliwość wybrania wzoru. Można wybrać spośród miliona grafik, jak i zamówić nadruk według indywidualnego projektu. Uzyskamy tym samym spersonalizowane, jedyne w swoim rodzaju osłony okna oraz dodatki do wnętrz.

Do wyboru są rolety wolnowiszące, rolety w kasetach, a także żaluzje pionowe i rolety japońskie (panel tracki). Ostatnie z powodzeniem można wykorzystać również jako oryginalny sposób przedzielenia pomieszczenia. Do wszystkich produktów można zastosować tkaniny transparentne, zaciemniające lub SCREENY.

Nadruki są wykonywane w najwyższej rozdzielczości, za pomocą bezwonnego tuszu lateksowego. Gwarantuje to produkt bezpieczny i przyjazny dla środowiska, a jednocześnie wytrzymały na ścieranie i promienie UV. Szerokość druku do 3,2 mm.

 

źródło: Franc Gardiner