Seria ELASTLOK firmy AIB oficjalnie nominowana do Godła „Teraz Polska”
Seria ELASTLOK firmy AIB oficjalnie nominowana do Godła „Teraz Polska”

Konkurs „Teraz Polska” cieszy się dużą renomą i prestiżem wypracowanymi od początku istnienia. Oficjalne nominacje w ramach 27. edycji konkursu wręczono 11 maja podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Jedną z nominacji otrzymała seria ELASTLOK firmy AIB –  polskiego producenta innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych.

Godłem „Teraz Polska” nagradzane są najwyższej jakości produkty i usługi oraz innowacyjne przedsięwzięcia.  W tym roku uznanie Branżowych Komisji Ekspertów zdobyło 60 zgłoszeń. Nominację w kategorii produkty budowlane otrzymała seria ELASTLOK marki AIB – uszczelniające masy butylowe. – To wyróżnienie udowadnia wysoką jakość i innowacyjność naszych produktów oraz utwierdza nas w przekonaniu, że rozwój firmy skierowany jest we właściwą stronę – mówi Maciej Ślączka, Prezes AIB. Laureaci konkursu zaprezentowani zostaną 29 maja br. na uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

AIB to firma, która od początku swojej działalności zajmuje się produkcją rozwiązań izolacyjnych.
W ofercie posiada wyroby na bazie butylu, taśmy izolacyjne, uszczelki, profile oraz nowy system montażu w warstwie izolacji Simplex i Simplex Basic. AIB jest od wielu lat dostawcą materiałów izolacyjnych i komponentów do produkcji okien i drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

 

źródło: AIB