Nagrody Dobroplast rozdane – Gala Mistrzów Dobroplast
Nagrody Dobroplast rozdane – Gala Mistrzów Dobroplast

W ubiegłym tygodniu w hotelu Ossa Congress & Spa odbyła się coroczna „Gala Mistrzów Dobroplast”, podczas której miało miejsce podsumowanie wyników za 2016 rok oraz uroczyste rozdanie nagród dla najbardziej aktywnych dystrybutorów produktów Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.

Jak co roku „Galę Mistrzów Dobroplast” rozpoczęło uroczyste przemówienie Prezesa Zarządu Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. Mariusza Witka, który podziękował wszystkim partnerom za ogromne zaangażowanie i pogratulował osiągniętych sukcesów sprzedażowych. Podsumowania roku dokonał natomiast Dyrektor Sprzedaży Krajowej Marek Kowalewski, przedstawiając m.in. plany na przyszłość, nowe produkty wprowadzone do oferty, czy też szeroką obecność  Dobroplast i pozytywny wizerunek firmy w mediach.

 

Rozdanie nagród podczas tegorocznej „Gali Mistrzów Dobroplast”

Fot. Dobroplast

 

 

Laureatów tegorocznej Gali wyłoniono w 5 następujących kategoriach:

  • W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY OKIEN DACHOWYCH W 2016 ROKU –  PB Sp. z o.o.  S.k.
  • W kategorii ODKRYCIE ROKU 2016 – Okno-Poland
  • W kategorii NAJWYŻSZY PROCENTOWY WZROST SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTÓW 2016 do 2015  - Chwil - Marek Chwil
  • W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH ENCORE I PRIME W 2016 ROKU – Krawiec Jolanta
  • W kategorii NAJWYŻSZA WARTOŚĆ SPRZEDAŻY WSZYSTKICH PRODUKTÓW  2016 ROKU –  Expresokna.

Zdobywcy pierwszego miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymali puchar oraz voucher na 7-dniowy pobyt na Wyspach Kanaryjskich. Natomiast firmy, które uplasowały się na drugim i trzecim miejscu, nagrodzone zostały statuetką.

Podczas tegorocznej Gali wyróżnieni zostali również partnerzy, którzy w ciągu roku wykazali się szczególnym zaangażowaniem i wnieśli ogromny wkład w rozwój firmy Dobroplast. W tym wyjątkowym gronie znalazło się 18 firm, których przedstawiciele odebrali pamiątkowe medale.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy coraz lepszych wyników. Wierzymy, że wspólnymi siłami główny cel na najbliższy rok, czyli utrzymanie dotychczasowej pozycji lidera, zostanie osiągnięty.  

 

 

źródło: Dobroplast