XV Konwent Stolarki, 8-9 grudnia 2016r
XV Konwent Stolarki, 8-9 grudnia 2016r

Już tylko 60 dni do poważnej zmiany prawa dotyczącego produkcji i sprzedaży okien, drzwi, bram, szyb, rolet czy montażu - to nowe przepisy dotyczące znakowania wyrobów budowlanych. Z pewnością nie będzie łatwo - nasi prawnicy już to potwierdzili.

Kto będzie odpowiedzialny za wdrożenie przepisów prawa? Sprzedawcy, producenci i dystrybutorzy.

8-9 grudnia 2016 roku przedyskutujemy te zagadnienia w detalu, przedyskutujemy i pokażemy też wiele nowości i rewolucyjne rozwiązania w montażu stolarki. Języczkiem u wagi będą dodatkowo: a) wizyta w bardzo nowoczesnej fabryce firmy SOMFY, b) omówienie konkretnego przykładu z życia dotyczącego sprawy cywilnej związane z nieprzestrzeganiem prawa konsumenckiego.

Inną, nie mniej ważną kwestią, która zostanie poruszona w ciągu tych 2 dni XV Konwentu to współpraca, a może problemy pojawiąjące się we współpracy producentów i sprzedawców stolarki tak w Polsce, jak i za granicą. Wiele godzin praktyki, wymiany doświadczeń, nowych kontaktów handlowych i jak zawsze świetna, profesjonalna atmosfera.

XV Konwent Stolarki, 8-9 grudnia 2016r, Hotelu Novum Niepołomice - tematy

 

1.Etykieta dla stolarki budowlanej - narodziny wyrobu, problemy, wymagania, kary i odpowiedzialność
2.Znakowanie wyrobów budowlanych czy należy bać się nowego prawa od 1 stycznia 2017r?
3.Profile podokienne (ciepłe parapety), systemy montażowe, listwy transportowo-montażowe, nowe techniki montażowe
4.Automatyka, czyli najnowsze rozwiązania, które cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów końcowych - jak montować, jak serwisować
5.Błędy montażowe na co zwrócić uwagę. Niekończąca się debata kto zawinił, kto ma naprawić i ile będzie to kosztowało.
6.Bramy garażowe - błędy związane z doborem, z przygotowaniem do montażu ze strony inwestorów oraz zgłaszanymi przez nich reklamacjami, automatyka w bramach
7.Pokaz praktyczny. System montażu okna poza licem muru w nowej odsłonie. Na co zwrócić uwagę, aby nie popełniać błędów montażowych.
8.Pokaz praktyczny. Nowe spojrzenie na osadzanie okien i rolet w murze, czyli certyfikowany montaż okna. Najnowsze techniki osadzania okna tylko u nas.
9.Panel z prawnikiem -   3 godziny. Rozstrzygnięcia sądów w kontekście ustawy konsumenckiej, przykłady jak zabezpieczać się i jak się bronić przed nadgorliwym konsumentem lub błędami popełniliśmy przez złą komunikację oraz wadliwy montaż
10. Panel z obsługi klienta 1,5 godziny Czy naprawdę umiemy sprzedawać okna i drzwi, czy umiemy sprzedawać ciepły montaż, czy w kilka minut potrafimy rozpoznać rzeczywiste potrzeby klienta, jak szkolić sprzedawców
11.Na czym polega i jak ma wyglądać rzetelna i wzajemnie korzystna współpraca pomiędzy producentami okien, drzwi i bram garażowych a dystrybutorami stolarki okiennej. Umowy, protokoły dostawy, ubezpieczenia, transport i logistyka, reklamacje, ekspozycje. 
12.Szkło w budownictwie - jak montować, jak dobierać a także jak radzić sobie z wadami.
13.Czy i w jakim zakresie polscy producenci i dystrybutorzy (dilerzy) są odpowiedzialni za okna, drzwi, ect. sprzedawane za granicą.
14.Systemy IT do optymalizacji procesów sprzedażowych. Innowacyjny system do zdobywania nowych klientów indywidualnych.
15.Jak wyglądają albo jak będą wyglądać wkrótce salony stolarki XXI wieku. 

 

XV Konwent Stolarki, który odbędzie się w dn. 8-9 grudnia 2016 roku odpowie na Państwa wątpliwości, te wyżej wymienione i wiele innych problemów natury, prawnej, technicznej, marketingowej.

 

źródło: Stolarka VIP