Wspieraj WOŚP licytując koszulkę Mistrza Polski Tomasza Marczyńskiego 
– kolarza LOTTO SOUDAL
Wspieraj WOŚP licytując koszulkę Mistrza Polski Tomasza Marczyńskiego – kolarza LOTTO SOUDAL

Mistrz Polski Tomasz Marczyński, zawodnik profesjonalnej drużyny kolarskiej Lotto Soudal wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na tegorocznej aukcji można licytować jego koszulkę z orłem oraz profesjonalne bidony Lotto Soudal z oryginalnym autografem. Soudal, który jest partnerem licytacji koszulki zaprasza do udziału w aukcji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku zaprasza do zaangażowania się w aukcje internetowe wiele znanych osobistości życia publicznego, także wybitnych sportowców. Na apel odpowiadają wszyscy ludzie, którzy chcą działać na rzecz innych m.in. przekazując osobistą rzecz, która jest dla nich szczególnie ważna. Wielkie znaczenie symboliczne dla Tomasza Marczyńskiego ma koszulka mistrza z godłem Polski, którą zawodnik otrzymał za zwycięstwo w wyścigu ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym w 2015 roku. Jak sam mówi: „Jest to moje najbardziej cenne zwycięstwo, ponieważ zdobyte w towarzystwie Rafała Majki, Michała Gołasia czy samego Mistrza Świata Michała Kwiatkowskiego. Nie co dzień można pokonać takich zawodników”. Kolarz wywalczył złoty medal w kraju, a dzięki podpisaniu kontraktu z jedną z najlepszych drużyn kolarskich na świecie Lotto Soudal, otworzył sobie drogę do międzynarodowej kariery.
Tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kierowana przez Jurka Owsiaka ma na celu zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Udział w niej już teraz możne wziąć każda osoba zainteresowana, dzięki aukcji w internecie do czego zachęcamy nie tylko pasjonatów kolarstwa, ale też wszystkich ludzi, którzy chcą pomagać potrzebującym. Koniec licytacji w internecie 24. WOŚP zaplanowany jest na 03.02.2016, więc pomagajmy i zgodnie z tegorocznym hasłem Jurka Owsiaka: „Mierzymy wysoko”!

Koszulkę Mistrza Polski Tomasza Marczyńskiego – zawodnika Lotto Soudal oraz trzy  profesjonalne bidony kolarskie drużyny Lotto Soudal z autografami licytujemy tutaj:

http://aukcje.wosp.org.pl/tomasz-marczynski-koszulka-i-bidony-lotto-soudal-i2623271

Na zdj. w środku Tomasz Marczyński z Lotto Soudal

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą materiałów w branży chemii budowlanej. Jego produkty są obecne w 130 krajach, w większości których kolarstwo cieszy się ogromną popularnością. Od początku 2015 roku koncern jest sponsorem tytularnym jednej z 17 najważniejszych drużyn na świecie – Lotto Soudal, z którą roczny kontrakt podpisał Polak – Tomasz Marczyński

Zachęcamy do lajkowania i udostępniania posta z licytacją koszulki z FB Polubisz Remont:
https://www.facebook.com/PolubiszRemont/?ref=hl

 

źródło: Soudal