CASA NOVA w ofercie Nice
CASA NOVA w ofercie Nice

W ubiegłym roku oferta Nice Polska została rozszerzona o automatyczne systemy parkingowe NicePark. Nowy produkt cieszy się sporym zainteresowaniem wśród inwestorów. Biorąc pod uwagę opinie dotyczące rozwoju produktu, Nice postanowił dokonać ważnych modyfikacji, m.in. dodano do oferty nową kasę automatyczną.

CASA NOVA to nie tylko bardziej atrakcyjny design, ale przede wszystkim maksimum nowych funkcjonalności w przystępnej cenie. Kompletna kasa umożliwia rozliczenie należności za parkowanie bez udziału kasjera za pomocą ekranu dotykowego. Opłatę za parkowanie można dokonać banknotami o dowolnym nominale lub opcjonalnie kartą płatniczą. Kasa wydaje resztę w monetach oraz banknotach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wydrukowania paragonu fiskalnego. Informacja o opłaconym bilecie zapisywana jest w systemie komputerowym. Dzięki temu w łatwy sposób istnieje możliwość wydruku raportu okresowego, a w przypadku zgubienia biletu istnieje możliwość wydruku nowego biletu.

Nowość w ofercie NicePark jest odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne, dlatego można ją zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo urządzenia. W przypadku zaniku zasilania, kasa automatycznie podtrzymuje je, dzięki czemu możliwa jest dalsza praca urządzenia. 

CASA NOVA może wejść w skład dowolnego zestawu stanowiącego automatyczny system parkingowy NicePark. 
W odświeżonej ofercie systemów parkingowych znalazły się także nowe rozwiązania związane z serwerem oraz oprogramowanie, a także systemem dalekiego zasięgu UHF RFID.

CASA NOVA – parametry techniczne

Napięcie zasilania

230 VAC 50/60 HZ

Maksymalny pobór prądu z włączonym termoobiegiem (W)

600

Zasilanie awaryjne

TAK

Temperatura pracy

-25OC ~ + 40OC

Stopień ochrony

IP33

Wymiary (wys. x szer. x gł. mm)

1650x 604 x 626

Ciężar

~ 100 kg

Kolor obudowy

RAL 7043

Kolor pokrywy górnej

RAL 7040

Materiał obudowy

Stal nierdzewna

Materiał pokrywy górnej

Stal nierdzewna / ABS

Typ powłoki lakierniczej

Lakier proszkowy

 

 

źródło: Nice Polska