Jakie szyby najbardziej cenią producenci okien?
Jakie szyby najbardziej cenią producenci okien?

Duże  powody do zadowolenia może mieć firma Effect Glass po analizie wyników raportu, przeprowadzonego wśród ponad dwustu producentów okien. Badanie już po raz ósmy opracowało Centrum Analiz Branżowych, specjalizujące się w branży stolarki budowlanej. Znakomita większość spośród przedsiębiorców uznała, że spółka Effect Glass oferuje szyby zespolone bardzo wysokiej jakości, w atrakcyjnej cenie.

Przy tak dobrej ocenie produktów nie dziwi fakt, że blisko co trzeci przedsiębiorca biorący udział w  badaniu zadeklarował współpracę z tym producentem szkła zespolonego. Wyniki raportu pokazują, które oczekiwania stawiane dostawcom są najważniejsze z punktu widzenia odbiorców. Największą wagę przywiązują oni do wysokiej jakości produktów oraz krótkiej realizacji czasu zamówienia. Trzeci istotny aspekt to najlepsza relacja jakości do ceny. Kolejne, dość ważne z punktu widzenia producentów okien kryteria to: szeroka oferta produktowa, pozytywny wizerunek dostawcy na rynku oraz wprowadzanie innowacji produktowych. 

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

Wyniki raportu potwierdzają, że firma Effect Glass produkuje szyby zespolone najwyższej jakości,   
w bardzo atrakcyjnej cenie. Producenci stolarki przyznali ponadto - podobnie jak rok temu, że spółka oferuje najlepszą relację ceny do jakości. Badani przedsiębiorcy bardzo korzystnie ocenili także dokonania tej firmy pod względem innowacyjności oraz najszerszej oferty produktowej na rynku - w obydwu tych kategoriach Effect Glass uplasowało się na podium.

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

Prawdziwą satysfakcję może odczuwa spółka także podczas analizy badań, przeprowadzonych wśród rzeczywistych odbiorców jej szkła specjalnego oraz szyb zespolonych. Potwierdzają one bardzo wysoką ocenę kieleckiego producenta m.in. w zakresie jakości oraz najlepszej na rynku relacji jakości produktu do jego ceny. Cieszy bez wątpienia fakt najwyższego zadowolenia przedsiębiorców z obsługi, jaką gwarantują przedstawiciele firmy Effect Glass w terenie.

Źródło: Opinie producentów okien o dostawcach; edycja 2015

- Jestem zadowolony z wyników raportu, przeprowadzonego wśród producentów okien – powiedział  Leszek Ciesek, właściciel firmy Effect Glass S.A.  - Z jednej strony pokazuje on realny progres, jaki osiągnęła nasza firma na przestrzeni ostatnich kilku lat, potwierdzony przez odbiorców, a więc najważniejszej dla nas grupy docelowej. Mamy szczególne powody do satysfakcji  w zakresie bardzo istotnych dla producentów kryteriów, takich jak wysoka jakość produktów i najlepsza relacja jakości do ceny. Nie mniej ważne jest tych kilka obszarów, w których nie jesteśmy liderami - uważa  Leszek Ciesek. 

„Opinie producentów okien o dostawcach” - edycja 2015 - to aktualny raport z badań,  przeprowadzonych wśród producentów okien na temat współpracy z dostawcami szyb, okuć oraz profili. Najistotniejszym celem badań  jest zdiagnozowanie  najważniejszych według producentów okien elementów współpracy  z dostawcami. Istotny jest także fakt, że ze względu na systematyczne prowadzenie badań, możliwa jest ocena skuteczności działań realizowanych przez poszczególnych dostawców, porównując wyniki najnowszej edycji z rezultatami uzyskanymi na przestrzeni kilku ostatnich lat. Raport – jak co roku – przygotowała i opublikowała agencja badawcza Centrum Analiz Branżowych.  

 

źródło: EFFECT GLASS S.A.