Krispol i Nice ponownie na Siatkarskiej Lidze  Światowej!
Krispol i Nice ponownie na Siatkarskiej Lidze Światowej!

Krispol – wiodący producent bram garażowych i przemysłowych, rolet zewnętrznych i krat rolowanych; oraz Nice  - lider na rynku automatyki dla domu, niejednokrotnie już udowodniły, że sport to ich prawdziwa pasja. Liga Światowa 2008 to kolejny element konsekwentnie realizowanej przez obie firmy polityki wspierania działalności sportowej, w której siatkówka pojawia się coraz częściej.

Zarówno Nice, jak i Krispol są coraz częściej widoczne na polskich i międzynarodowych boiskach i halach. Obie firmy rok temu kibicowały Polskiej Reprezentacji podczas Finałowego Turnieju Ligi Światowej.
W tym roku KRISPOL był już obecny na World Grand Prix Kobiet we Wrocławiu, a Nice na turnieju kwalifikacyjnym w Espinho, na którym reprezentacja Polski wywalczyła awans do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Podczas zbliżających się rozgrywek przeciwnikami Siatkarskiej Reprezentacji Polski, aktualnego wicemistrza świata, będą drużyny Chin, Japonii oraz Egiptu. Udział w Lidze światowej będzie dla naszej reprezentacji ostatnim sprawdzianem przed startem na Olimpiadzie.

 Szukajcie Nice i Krispol podczas wszystkich spotkań Polaków w Lidze Światowej 2008!

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

Polska - Japonia
mecz nr 3: 11 lipca - piątek godz. 20.00 Łódź - Hala MOSiR
mecz nr 4: 12 lipca - sobota godz. 20.00 Łódź  - Hala MOSiR

Polska - Egipt
mecz nr 5: 18 lipca - piątek godz. 20.00 Poznań - Hala Arena
mecz nr 6: 19 lipca - sobota godz. 15:00 Bydgoszcz - Hala Łuczniczka

 

Zapraszamy do oglądania rozgrywek i życzymy wielu pozytywnych emocji!