Targi pozwalają budować relacje
Targi pozwalają budować relacje

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA (10-13 marca) dla firmy MS więcej niż OKNA były przede wszystkim okazją do spotkania ze swoimi partnerami handlowymi. Firma zaprezentowała również nową grupę okien wyprodukowanych w oparciu o systemy profili Salamander o głębokości 82 mm.

Targi BUDMA wraz z towarzyszącymi im Targami Maszyn, Narzędzi i komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDooor-Tech, Targami Branży Szklarskiej GLASS i Targami CBS – Budownictwa Sportowego i Rekreacyjnego stanowią największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie przedstawicieli branży budowlanej. Blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów świata i równie międzynarodowe grono zwiedzających, wiele rynkowych premier, innowacyjny park maszynowy produkujący okna w czasie rzeczywistym, pokazy, spotkania i prezentacje. Zdaniem Piotra Nadolnego, Dyrektora Handlowego firmy MS więcej niż OKNA, poznański blok branżowych imprez ma bardzo profesjonalny charakter i przyciąga ludzi od lat działających aktywnie w branży. „Specjalistyczny profil BUDMY sprawia, że trafiają tu przede wszystkim ludzie świetnie zorientowani, znakomicie znający naszą firmę i jej ofertę. Dlatego dla nas targi to przede wszystkim okazja do pielęgnowania długofalowych relacji. Daliśmy temu wyraz organizując drugiego dnia targów spotkanie dla naszych obecnych Partnerów Handlowych. Również nasze stoisko zaaranżowaliśmy w taki sposób by przede wszystkim stwarzało dobre warunki do rozmów i wyróżniało się przyjemną atmosferą.”

Faktycznie – jasna, otwarta, atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń stoiska MS więcej niż OKNA przyciągała obecnych i potencjalnych klientów. „Warto podkreślić, że targi BUDMA mają bardzo międzynarodowy charakter i są jedną z najważniejszych imprez targowych na których się pojawiamy. Na naszym stoisku mieliśmy gości z Niemiec, Holandii, Francji oraz innych krajów Unii Europejskiej, ale pojawiali się również kupcy z tak egzotycznych państw jak Paragwaj. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów przeprowadzonych rozmów i z możliwości spotkania z naszymi Partnerami. Pojawiliśmy się na BUDMIE po krótkiej przerwie, więc tym bardziej było to dla nas istotne.” – powiedział Piotr Nadolny.

Oczywiście poza wizerunkową i biznesową stroną wydarzenia istotna była także prezentacja wybranych produktów, m. in. nowych linii okien. „Stoisko spełniało dla nas także rolę informacyjną – szczególnie klienci ostateczni mieli możliwość dopytania o interesujące ich szczegóły i parametry produktów.”

 

źródło:  MS więcej niż OKNA