Nowości produktowe ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie
Nowości produktowe ANWIS na Targach R+T w Stuttgarcie

W dniach od 24 do 28 lutego 2015 roku w Stuttgarcie odbyła się jubileuszowa, bo 20. edycja najważniejszych targów dla branży rolet, bram i osłon okiennych - Targów R+T w Stuttgarcie.

Na tym największym wydarzeniu branżowym na świecie była obecna również firma ANWIS Sp. z o.o. z Włocławka. Zaprezentowana przez spółkę oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony klientów, którzy mogli przyjrzeć się zarówno nowym rozwiązaniom technicznym wyrobów gotowych, jak i detalom. Elementem przyciągającym odwiedzających Targi R+T było także samo stoisko firmy – nowoczesne, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, zajmujące powierzchnię 112 m kwadratowych, gdzie motywem przewodnim było zestawienie zachodu słońca z elementem żaluzji. 

Przedstawione na Targach nowości produktowe ANWIS wdrożone będą w pierwszej połowie 2015 roku, a są to m.in.: kolekcja tkanin do rolet materiałowych, żaluzji plisowanych oraz taśm aluminiowych 25 i 16 mm; system rolet materiałowych – SMART, które są sterowane łańcuszkiem lub bateryjnie; plisa Easy Switch; czy żaluzja drewniana 70 mm oraz dodatkowa kolekcja lamel drewnianych 25, 35, 50, 70 i 75 mm. W osłonach zewnętrznych nowymi rozwiązaniami są screeny, a także system samonośny w żaluzjach fasadowowych. 


Targi R+T w liczbach:
- pierwsza edycja targów odbyła się w 1956 roku,  
- powierzchnia wystawiennicza tegorocznej edycji targów wynosiła 105 000 m kwadratowych,
- w wydarzeniu wzięło udział 900 wystawców z całego świata,
- 60 tys. zwiedzających ze 122 krajów (ponad 50% odwiedzających przybyło z zagranicy).

źródło: ANWIS