Akademia REHAU 2015
Akademia REHAU 2015

Czy w dobie ogólnodostępnej w Internecie wiedzy wciąż potrzebujemy szkoleń? Komu jeszcze chce się wyruszać w podróż na kilkugodzinne warsztaty? Kto ma czas na doszkalanie się, kiedy to na pierwszy rzut oka nic nie daje...? Z takiego założenia wychodzi wielu sprzedawców i montażystów z branży stolarki okiennej. I pewnie jakoś sobie radzą na rynku. Ale ci, którzy chcą sobie radzić lepiej niż „jakoś”, chętnie wykorzystują swój czas na szkolenia Akademii REHAU. 

W styczniu ruszyła kolejna edycja cyklu spotkań Akademii. Uczestnicy zawsze podkreślają, że to najlepsza oferta bezpłatnych szkoleń na rynku stolarki. Wybór spośród wielu tematów technicznych i sprzedażowych, program co roku dostosowany do rynkowych zmian, trenerzy z ogromnym doświadczeniem – to wszystko sprawia, że Akademia REHAU od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem. Są też tego minusy – czasem brakuje miejsc. Warto więc zadbać o to, żeby zarezerwować je sobie wcześniej. Wszystkie terminy, miejsca oraz programy dostępne są na stronie www.rehau.pl/akademia 

W tegorocznej ofercie Akademii każdy może znaleźć coś dla siebie. Od lat niezmiennym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla montażystów, zapoznające z aktualnymi trendami w tej dziedzinie. W tym roku proponujemy także specjalne warsztaty montażowe dla handlowców, tak, aby już na etapie sprzedaży okien mogli oni zaproponować klientom najlepsze rozwiązanie. Certyfikaty Akademii REHAU z obu tych szkoleń są cennym atutem przy kontaktach z klientem – coraz więcej z nich zwraca szczególną uwagę na jakość montażu, nie tylko samego produktu. Osobom z firm, które startują w przetargach polecamy spotkanie „Dokumentacja przetargowa w praktyce”. Zaś wiedza, którą przekażemy podczas szkolenia "ABC Akustyki Budowlanej" pozwoli na skuteczne poruszanie się w zagadnieniach, związanych z doborem oraz projektowaniem stolarki okiennej i drzwiowej pod kątem ochrony przed hałasem.
Oferta szkoleń sprzedażowych obejmuje warsztaty, przeznaczone zarówno dla początkujących sprzedawców, jak i tych, którzy chcą uporządkować swoją wiedzę. Polecamy szczególnie spotkania dwudniowe, połączone ze zwiedzaniem zakładu REHAU w Śremie. Uczestnicy tych szkoleń często pierwszy raz w życiu widzą na żywo produkcję profili i robi to na nich ogromne wrażenie. 

Wszystkie szkolenia Akademii REHAU są bezpłatne dla klientów i partnerów handlowych firmy. Szczegóły można znaleźć na stronie www.rehau.pl/akademia.

 

źródło: REHAU