Drzwi sterowane aplikacją na smartfonie – innowacja w ofercie firmy CAL
Drzwi sterowane aplikacją na smartfonie – innowacja w ofercie firmy CAL

Oferta Zakładu Stolarki Budowlanej CAL, producenta drzwi drewnianych, poszerzyła się o nowe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie drzwiami zewnętrznymi dzięki aplikacji na telefon z dostępem do Internetu. Innowacyjne oprogramowanie pozwala otwierać i zamykać zamek zdalnie oraz przekazuje informacje na temat ostatnich osób, które wchodziły do domu lub z niego wychodziły.

Dzięki drzwiom zewnętrznym CAL z zestawem z wizualizacją możemy w każdej chwili upewnić się, że wychodząc z domu zostawiliśmy za sobą zamknięte drzwi. Mamy także możliwość kontrolowania pracy rygla z każdego miejsca na świecie bez konieczności mechanicznego przekręcania klucza. Wyposażenie zamka w czytnik linii papilarnych oferowane w standardzie, pozwala otrzymywać w aplikacji informacje, kto i o jakiej porze korzystał z drzwi. 

Nowe rozwiązanie w drzwiach zewnętrznych CAL powiązać można z obecnym systemem w domu inteligentnym. Dla zachowania pełnego komfortu domowników drzwi wyposażone są także w zamek tradycyjny, umożlwiający ich otwarcie i zamknięcie przy użyciu klucza.

Zamek automatyczny autoLock AV3 z napędem elektrycznym stosowany przez firmę CAL w nowym rozwiązaniu produkowany jest przez firmę Winkhaus. Dostawcą aplikacji mobilnej dla systemów Android i iOS jest iComfort. Zastaw z zamkiem automatycznym obsługiwanym przy pomocy smartfona można zastosować we wszystkich modelach drzwi zewnętrznych firmy CAL.

Drzwi zewnętrzne Zawisza z zestawem z wizualizacją
Materiał:
drewno dębowe lub sosnowe
Konstrukcja: płytowa
Współczynnik izolacji termicznej Ud: 0,9 W/m2K (drzwi energooszczędne)
Wyposażenie: wręg francuski, podwójny system uszczelek
Rozwiązania inteligentne: zamek autoLock AV3 Winkhaus z napędem elektrycznym, czytnik linii papilarnych, aplikacja na smartfony iComfort iLock

Cena: ok. 8000 zł

 

źródło: 
Zakład Stolarki Budowlanej CAL