Komfort i bezpieczeństwo na święta – prezent dla całej rodziny!
Komfort i bezpieczeństwo na święta – prezent dla całej rodziny!

Martwisz się o bezpieczeństwo swoje i rodziny, a może sen z głowy spędzają ci zbyt wysokie rachunki za ogrzewanie. Somfy ma dla ciebie wspaniały prezent na święta – system TaHoma® w technologii io-homecontrol®, czyli po prostu inteligentne zarządzanie domem Somfy. 

A na święta zachwycisz nie tylko Mikołaja sterując świąteczną iluminacją swojej nieruchomości.

TaHoma® w technologii io-homecontrol® to mózg systemu, który komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi  urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Wystarczy dostęp do laptopa, smartfona czy tableta aby jednym kliknięciem stworzyć świąteczną atmosferę w domu: przyciemnić światło, zapalić lampki na bożonarodzeniowym drzewku, oświetlić przychodzącym kolędnikom wejście do domu na zewnątrz. Zarządzanie oświetleniem pozwala na tworzenie przeróżnych scen i kompozycji oraz wyeksponowanie roślin i rzeźb. Dzięki czujnikom zmierzchu ogród zawsze będzie subtelnie oświetlony. Zastosowanie sterowania radiowego umożliwia również sterowanie natężeniem światła na tarasie

A na nadchodzące mrozy warto wreszcie ułatwić sobie życie inwestując w napędy do bram garażowych lub wjazdowych firmy Somfy. Znowu jedno kliknięcie na naszym smartfonie, a brama będzie czekała na nas otwarta. Także wyjeżdżając z domu nie musimy czekać, aby mieć pewność, że brama na pewno się zamknęła, ponieważ dostajemy taką precyzyjną informację o wykonaniu polecenia na pilota lub też na smartfon w czasie rzeczywistym. Napędy mają także możliwość obsługi zdalnej przez internet, co przydaje się choćby wtedy, kiedy przed powrotem z wakacji czy dłuższej nieobecności zamówiliśmy sprzątanie w domu.

W takim domu nie ma innej możliwości jak tylko spokojne i szczęśliwe święta.

 

źródło: Somfy