Polska kłódka w najwyższej klasie zabezpieczenia
Polska kłódka w najwyższej klasie zabezpieczenia

Kłódka antywłamaniowa TANTAL (KT10) jest produktem firmy LOB S.A. o najwyższej odporności na włamanie. Mechanizm kłódki wykonany został w oparciu o technologię wykorzystywaną w najwyższej klasy wyrobach. 

Dzięki swojej konstrukcji kłódka jest bardzo trudna do sforsowania zarówno metodami siłowymi (przecięcie, ukręcenie) jak i próbami manipulacyjnymi (wytrychy, bumping).

Kłódka TANTAL jako jedna z nielicznych na polskim rynku spełnia bardzo surowe wymagania 5 klasy zabezpieczenia. Jednym z największych atutów tej kłódki jest zastosowanie klucza 6-nacięciowego.

Odlewany korpus kłódki wzmocniony został poprzez zastosowanie osłony wykonanej ze stali o wysokich parametrach udarnościowych. Tantal posiada dodatkową osłonę z profilu stalowego oraz tarczkę obrotową utrudniającą przekręcanie bębenka. Kłódka wyposażona została w masywny i obrotowy trzpień hartowany powierzchniowo. Ponadto zamknięcie LOB posiada walory antykorozyjne.

Zalecamy stosowanie kłódki TANTAL wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka niezawodność działania oraz zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa osób i mienia.

 

źródło: LOB SA