Prostota i styl – drzwi Norma Decor
Prostota i styl – drzwi Norma Decor

Norma Decor to kolekcja drzwi, która pasować będzie do każdego wnętrza. Prostota stylu, klasyczne rozwiązania i przystępna cena powodują, że są one bardzo chętnie wybierane przez klientów. Szczególnie sprawdzą się w wykańczaniu pierwszego „M” lub w też w mieszkaniach na wynajem.

Proste rozwiązania w zakresie drzwi wewnętrznych to gwarancja stylu i ponadczasowej elegancji, która sprawdzi się w każdej przestrzeni. Drzwi Norma Decor stworzone zostały z myślą o tych, którzy cenią sobie klasykę w najlepszym wydaniu, a przy tym chcą zmieścić się w założonym budżecie. Dobrze pasować będą zarówno do niewielkich wnętrz jak i do dużych powierzchni. Neutralność stylu powoduje, że z powodzeniem mogą stanowić stonowane tło do bardziej wyszukanych pomysłów na przestrzeń lub dopełniać klasyczne rozwiązania aranżacyjne.

Kolekcja Norma Decor to 5 różnych modeli, począwszy od drzwi pełnych, które doskonale oddzielą pomieszczenia w domu, zapewniając pełną prywatność, poprzez modele z przeszkleniami w różnych wersjach. Dostępne są w 9 kolorach, m.in.: buk, coimbra, orzech.

Producent: Invado
Cena: od 135 zł netto

 

 


www.invado.pl