Internorm na Stadionie Narodowym
Internorm na Stadionie Narodowym

W dniach 3-5 października 2014 r. na terenie Stadionu Narodowego odbędą się targi Dom Inteligentny 2014. Jest to już trzecia kolejna edycja targów, których celem jest pokazanie nowoczesnych technologii z różnych dziedzin budownictwa od instalacji elektrycznych, wentylacyjnych, grzewczych zaczynając,  a na systemach bezpieczeństwa domu kończąc.

W czasie targów będzie można zobaczyć pokaz najnowszych systemów kina domowego oraz pięknych samochodów. Będzie to nie lada gratka dla osób szukających rozwiązań nieszablonowych, funkcjonalnych oraz nowych do swojego domu czy mieszkania. Podczas targów organizowane będą również seminaria i konferencje dotyczące budownictwa energooszczędnego i pasywnego oraz rozwiązań stosowanych w tego typu budowlach.

W tym doborowym towarzystwie swoje inteligentne technologie pokaże również austriacki producent okien firma Internorm. Na swoim stoisku będzie prezentować inteligentne okna z systemem sterowania budynkiem I-tec SmartWindow. System ten pozwala obsługiwać i kontrolować elektryczne produkty zintegrowane z oknem za pomocą tabletu lub smartfona. Oprócz sterowania zewnętrznymi roletami oraz żaluzjami fasadowymi klient ma możliwość zarządzania technologią I-tec Wentylacja – zintegrowanym z oknem elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła, odzyskujący do 86% energii podczas wymiany zużytego powietrza na świeże. Kolejnym systemem, który można obsługiwać zdalnie jest technologia I-tec Zacienienie zastosowana w oknach zespolonych – polegająca na wykorzystaniu energii słonecznej do zasilania żaluzji wewnątrz okna wyposażonej w moduł fotowoltaiczny. System może być również wykorzystany do integracji z innymi inteligentnymi rozwiązaniami używanymi w domu.

Potrzebną aplikację będzie można ściągnąć za darmo ze sklepu Apple Store oraz Google Play. 

Więcej informacji na www.okna-pasywne.pl