Guardian zaprasza na Glasstec 2014!
Guardian zaprasza na Glasstec 2014!

Guardian zaprasza na największą na świecie imprezę handlową dla branży szklarskiej – Glasstec, która odbędzie się w dniach 21-24 października 2014 w niemieckim Düsseldorfie. Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Produkcji i Przetwórstwa Szkła oraz Wyrobów Gotowych firmowe stoisko Guardian zlokalizowane będzie w hali numer 10 i oznaczone zostanie miejscem F43. Serdecznie zapraszamy! 

Wizualizacja stoiska Guardian na targi Glasstec 2014

Fot. Guardian Częstochowa

 

Glasstec, największe na świecie targi dla branży szklarskiej i jej dostawców, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Odbywające się co dwa lata wydarzenie gromadzi blisko 1200 wystawców z ponad 50 krajów z całego świata oraz około 43.000 zwiedzających z ponad 80 krajów. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie przemysłu szklarskiego – szkła, maszyn i technologii produkcji, a także produktów końcowych. Targi są również atrakcyjnym wydarzeniem dla architektów, projektantów, wykonawców, jak również klientów indywidualnych, którzy poszukują inspiracji w zakresie wykorzystania szkła wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Podczas kilku dni targowych uczestnicy mają możliwość skorzystania z odbywających się równolegle licznych imprez towarzyszących – konferencji, których temat przewodni stanowi szkło i jego różnorodne zastosowania, czy też  targów związanych z dziedziną energii słonecznej Solarpeq. 

Wśród liczących się w branży wystawców i w tym roku nie zabraknie firmy Guardian. Czołowy producent szkła architektonicznego na świecie na specjalnie przygotowanym na tę okazję stoisku, zaprezentuje w düsseldorfskiej hali targowej wszechstronny zestaw rozwiązań i produktów ze szkła adresowany do branży komercyjnej, mieszkaniowej, a także wnętrzarskiej. W tym roku przewidziano bardzo efektowną prezentację nowości, które podświetlone umieszczone zostaną w „Centrum Innowacji” oraz w innych obszarach stoiska. Wyróżnione zostaną szczególnie grupy produktowe – Guardian SunGuard, czyli innowacyjne szkło ochrony słonecznej o bardzo szerokim zakresie kolorów 
i poziomie selektywności, Guardian ClimaGuard, niskoemisyjne szkło pozwalające zmniejszyć straty energii nawet o 50% w porównaniu z tradycyjnym szkłem oraz Guardian InGlass – portfolio rozwiązań szklanych do zastosowań wewnętrznych, umożliwiające architektom tworzenie wyjątkowych projektów. 

 

źródło: Guardian Częstochowa