Promocja Somfy – niezwykle atrakcyjne nagrody
Promocja Somfy – niezwykle atrakcyjne nagrody

Marzysz o inteligentnym domu? Chciałbyś zadbać o komfort i bezpieczeństwo domowników niezależnie od tego gdzie jesteś? 

Postaw na produkty  firmy Somfy – dbanie o bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie było tak opłacalne.

Każdy Klient Somfy, który kupi i zainstaluje u siebie TaHomę lub zakupi komplet napędów do bramy wjazdowej i garażowej otrzyma dodatkowo możliwość wyboru atrakcyjnych produktów w prezencie. Zyskać można nawet ponad 2000 zł .

To bardzo proste! Każdy użytkownik końcowy, który zakupi TaHomę w jednym z punktów sprzedaży oznaczonym logo Somfy Expert ma możliwość wybrania jako gratis jednego z trzech proponowanych przez Somfy zestawów urządzeń, które może podłączyć do TaHomy.

Ponadto każdy Klient który kupi dwa napędy Somfy (jeden do bramy wjazdowej i jeden do bramy garażowej w technologii io-homecontrol) w jednym z punktów sprzedaży należących do programu Somfy Expert może otrzymać od Somfy pilota Keytis 4 io. 

Szczegóły i regulamin promocji na www.somfy.pl. Promocja potrwa od 18 sierpnia do 31 października 2014 r

Szczegóły promocji na WWW.somfy.pl/otworzsie oraz www.somfy.pl/graszwzestawy

Lista punktów sprzedaży należących do programu Somfy Expert dostępna na stronie internetowej:

http://www.somfy.pl/home/where_to_find_us.html


TaHoma
Modułowa i intuicyjna w obsłudze: TaHoma® jest wysoko wydajną domową centralą sterującą do inteligentnych domów przyszłości.

TaHoma® Box jest mózgiem całego systemu. Komunikuje się drogą radiową ze wszystkimi urządzeniami io-homecontrol® zainstalowanymi w domu i jego otoczeniu. Jest podłączona do routera internetowego i nawiązuje kontakt z bezpiecznym serwerem, do którego masz w każdej chwili dostęp z dowolnego miejsca na świecie. 

Jak sterujemy techniką domową z dowolnego miejsca na świecie:

1.Poprzez PC, notebook, tablet, smartfon z połączeniem internetowym, wydajemy polecenie np. „opuść rolety na parterze“.

2.Twoje polecenie przekazywane jest do serwera, a z niego to TaHoma®Box w Twoim domu. 

3.TaHoma® Box przesyła polecenie odpowiednim urządzeniom io-homecontrol®, które wcześniej przypisałeś do danej grupy ( np. rolety na parterze ). Polecenie jest wykonywane, a o jego statusie jesteś na bieżąco informowany. Dzięki informacji zwrotnej zawsze masz pewność, że polecenie zostało wykonane i nie napotkało na żadną przeszkodę.

 

 

źródło: Somfy