Promocyjna brama garażowa Nice na lata!
Promocyjna brama garażowa Nice na lata!

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie przedłużona została specjalna wiosenna promocja segmentowych bram garażowych Nice. Dzięki temu, aż do końca lipca można uzyskać nawet 1 200 zł rabatu przy wyborze jednej z ponad 1 000 kombinacji segmentowych bram garażowych Nice. 

Automatyczne bramy segmentowe w dwóch niezwykle popularnych modelach Premium oraz Design w dalszym ciągu dostępne są w cenie bramy białej. Promocyjna paleta dekorów zawiera szereg propozycji, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. W ofercie można wybrać bramę w jednym z 11 najpopularniejszych dekorów: Złoty Dąb, Orzech, Dąb Bagienny, Ciemny Dąb, Winchester, Mahoń, Antracyt Okienny, Brąz Czekoladowy, Szary, Macore, Dąb Naturalny. Promocja obejmuje 50 wymiarów standardowych bram. 

Bramy garażowe Nice Premium (szerokie przetłoczenia poziome, gładka struktura blachy Silk) to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa. Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

Z kolei brama Nice Design Silk znajdzie zastosowanie w domach o nowoczesnej, prostej konstrukcji. Gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją. Wyjątkowo elegancki wygląd bramy Design skomponuje się idealnie z symetrycznymi kształtami domu oraz stolarki okiennej i drzwiowej. Bez wątpienia stanowić ona będzie mocny akcent domu, nadając mu charakteru i wyrazistości.

Obydwa modele bram wykonane zostały z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5 mm o gładkiej strukturze, ocynkowanej i powlekanej poliestrem.

Promocyjne bramy garażowe Nice można nabywać u blisko 1500 Partnerów Handlowych Nice na terenie całej Polski.
www.nice.pl