Roleta balkonowa – nowość marki Lotari
Roleta balkonowa – nowość marki Lotari

Zewnętrzna roleta balkonowa Lotari została stworzona do osłony tarasów, ganków i przestrzeni wypoczynkowej wokół domu. Produkt usatysfakcjonuje osoby, którym zależy na skutecznej ochronie domu przed nagrzewaniem oraz zapewnieniu sobie cienia na czas wypoczynku w ogrodzie. Łatwa w montażu roleta z powodzeniem zastąpi markizę, będzie nam służyć przez wiele lat.

Roleta balkonowa Lotari została wykonana z tkaniny z domieszką specjalnych włókien, które nie rozciągają się pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki zastosowanej technologii produkt charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz skutecznie chroni przestrzeń, przy której zostanie zamontowany przed nadmiernym nagrzewaniem. Struktura rolety gwarantuje swobodny przepływ powietrza przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka napięcia tkaniny i utworzenia się żagla. Produkt nie rozciąga się i nie deformuje.

Roleta balkonowa Lotari to również świetne rozwiązanie przeznaczone do osłaniania powierzchni takich, jak: pergole, patia czy wiaty. Jest odporna na wodę, dzięki czemu będzie nam służyć również w deszczowe dni. 

Roletę instaluje się do „sufitu” (balkonu sąsiada) bądź do ściany nad oknem lub drzwiami balkonowymi. Naciąg materiału zapewniają specjalne uchwyty. Roleta Lotari wyposażona jest w oparty na mechanizmie sprężynowym system smartoll™, umożliwiający automatyczne zwijanie i ustawianie rolety na dowolnym poziomie, za jednym pociągnięciem ręki.

Gdy roleta potrzebna nam jest tylko latem, na czas zimy można ją zwinąć lub zdemontować, by w lecie bez przeszkód zainstalować ponownie. 

Marka: Lotari
Producent: Franc Gardiner Sp. z o.o.
Cena: zależna od wymiarów rolety, od 148,00 zł

http://lotari.pl