DIAMENTY STOLARKI – DOBRY DESIGN NA TARGACH WARSAW BUILD 2014
DIAMENTY STOLARKI – DOBRY DESIGN NA TARGACH WARSAW BUILD 2014

Firma Lentewenc  - organizator targów Warsaw Build - postanowiła docenić dobry design drzwi i okien ogłaszając konkurs wzorniczy dla wyrobów stolarki budowlanej. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 31 sierpnia 2014. 

Poza nagrodą główną, dla każdego uczestnika Konkursu organizator ufunduje 10%-towy rabat na wynajem powierzchni wystawienniczej!

Celem Konkursu jest docenienie ciekawego i nowatorskiego designu w branży stolarki otworowej i wyróżnienie najlepszych pod tym względem producentów w sześciu kategoriach:
1. Okna PCW
2. Okna drewniane
3. Drzwi wejściowe
4. Drzwi wewnętrzne
5. Bramy garażowe
6. Osłony okienne

Nabór zgłoszeń prowadzony jest przez redakcję magazynu Forum Branżowego, który dla najlepszej firmy w każdej kategorii zapewni nagrodę w formie opublikowanego na łamach pisma reportażu lub wywiadu. Na najciekawsze produkty głosować będą mogli również internauci poprzez strony www.warsawbuild.pl oraz www.forumbranzowe.pl. Finałowe zgłoszenia zostaną poddane pod głosowanie uczestników targów oraz Jury.
 

Producenci nie tracą czasu i już teraz zgłaszają swoje propozycje!

Wśród zgłoszeń wymienić można m.in. firmę Amberline, która postanowiła wystartować w Konkursie w kategorii „Okna PCW” ze swoim produktem AMBERSTYLE-TERRACE. Nowatorskie połączenie klasyki z nowoczesnością udało się producentowi osiągnąć dzięki zastosowaniu nietypowej konstrukcji łukowej z klasycznymi szprosami wiedeńskimi w zestawieniu z modnym współcześnie szarym kolorem w lakierze na połysk.

Fot 1-2. Okno AMBERSTYLE-TERRACE firmy Amberline 

 

Propozycją firmy Effector są okiennice aluminiowe Toscana Effect zgłoszone w kategorii „Osłony okienne”. Producent określa je jako „modny, dekoracyjny element wystroju budynku, o dużych walorach praktycznych: chronią wnętrza przed hałasem oraz niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi”. Rzeczywiście, wykonane z wysokiej jakości profili aluminiowych i okuć wiodących europejskich producentów, nie tylko charakteryzują się niebanalną estetyką, ale także są w stanie skutecznie zabezpieczyć mieszkańców przed wtargnięciem nieproszonego gościa.

 

Fot 3-4. Osłona okienna Toscana Effect firmy Effector

 

 

Ogłoszenie i prezentacja zwycięzców nastąpi po zakończeniu Konkursu w dniu 20 września 2014 roku na targach Warsaw Build, podczas których zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojego wyrobu. Co więcej, jego produkt zostanie odznaczony tytułem Diamentu Stolarki targów Warsaw Build. 

Zgłoszenia należy przesyłać do 31.08.2014 na adres konkurs@warsawbuild.pl lub konkurs@forumbranzowe.com.

Regulamin Konkursu: http://warsawbuild.pl/wp-content/uploads/2014/02/Regulamin-Diamenty-Stolarki-2014.pdf 

Dowiedz się więcej na: www.warsawbuild.pl 

Kontakt: build@lentewenc.pl