Moskitiera okienna HAFT S.A. – sposób na spokojny relaks
Moskitiera okienna HAFT S.A. – sposób na spokojny relaks

Nieproszeni goście w naszym domu?  Poza wpadającymi do wnętrz promieniami słońca czeka na nas również – niestety przykra niespodzianka w postaci drobnych insektów, które mogą popsuć humor... Jak sobie z nimi poradzić w nadchodzącym sezonie? Proste w montażu moskitiery firmy HAFT S.A. będą wystarczająco skuteczną ochroną.

 

Moskitiera zapewni skuteczną ochronę przed owadami, uniemożliwiając im przedostanie się do wewnątrz

Fot. www.haft.com.pl

 

 

Przezroczysta tkanina w formie drobnej siateczki, z której wykonane są moskitiery HAFT S.A., zapewnia doskonałą ochronę przed wpadającymi do mieszkania owadami. Niezwykle szczelna struktura skutecznie uniemożliwia nawet najdrobniejszym insektom przedostanie się do środka. Dzięki temu uciążliwe komary, muchy czy pająki nie zakłócą nam odpoczynku przy otwartych oknach i drzwiach balkonowych. Siateczka stanowi subtelną osłonę, zapewniając jednocześnie stały dostęp światła dziennego i przewiew powietrza. Z tego względu nie dość, że jest najprostszym, to również bardzo komfortowym rozwiązaniem.  

Montaż ramkowej moskitiery HAFT S.A. jest niezwykle prosty. Nakładana jest ona za pomocą taśmy z rzepem przyklejanej do zewnętrznej ościeżnicy okna, co umożliwia jej szybkie mocowanie i ewentualny demontaż. Dzięki takiemu systemowi zaczepiania moskitiera nie wpływa w żaden sposób na funkcjonalność okna, pozwalając na jego wygodne użytkowanie. Również czyszczenie drobnej struktury siateczki nie sprawia kłopotu – tkaninę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, by usunąć z jej powierzchni zabrudzenia.

Praktyczne siatki przeciw owadom sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach, zapewniając domownikom spokój w ciągu dnia i w nocy, gdy temperatury zachęcają do spania przy uchylonym oknie. 

W ofercie firmy HAFT S.A. dostępne są moskitiery w kolorze białym i czarnym, w rozmiarze 150x130 cm. W komplecie znajduje się również taśma do montażu na ramie okiennej.  Cena zestawu 10,99 zł.  

Producent: Fabryka Firanek i Koronek HAFT S.A.
ul. Złota 40
62-800 Kalisz
www.haft.com.pl