Subtelny urok bielonego drewna – drzwi Boksze firmy CAL
Subtelny urok bielonego drewna – drzwi Boksze firmy CAL

Pełne skrzydło wewnętrzne Boksze z Kolekcji Nowoczesnej Zakładu Stolarki Budowlanej CAL dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Drzwi wewnętrzne Boksze

z Kolekcji Nowoczesnej firmy CAL.

 

Szczególnie pięknie prezentuje się w kolorze biała patyna, który nie ingeruje w naturalny rysunek dębowego drewna na powierzchni drzwi, nadając mu delikatną, mleczną poświatę. Boksze doskonale sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach wypełnionych chłodną bielą. Dobrze komponują się także z otoczeniem wykończonym drewnem o jasnej barwie.

Drzwi wykończone zostały przy pomocy olejowosku. Wnika on głęboko w strukturę drewna, chroniąc je przed wilgocią, kurzem i brudem. Ponadto zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennego użytkowania drzwi.
Model posiada innowacyjną konstrukcję płytową. W jego wypełnieniu znajduje się ekologiczna płyta Dendrolight®, dzięki której drzwi są lżejsze, nie tracąc jednocześnie na stabilności. Model Boksze dostępny jest w wersji przylgowej z widocznymi zawiasami lub bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi w ościeżnicy. Producent wyposaża go w standardzie w regulowane zawiasy oraz zamek magnetyczny.

Drewniane drzwi wewnętrzne Boksze:
Producent: Zakład Stolarki Budowlanej CAL
Konstrukcja/wykończenie: płytowa/dębina
Cena: 1894,20 zł brutto

 

 

 

źródło: CAL