Zdecyduj z Somfy kto ma wstęp na Twój teren
Zdecyduj z Somfy kto ma wstęp na Twój teren

Bezprzewodowa klawiatura kodowa Somfy instalowana na zewnątrz budynku lub posesji umożliwia wstęp na nasz teren wybranym osobom, bez konieczności posiadania kluczy. Korzyści z jej użytkowania to bezpieczeństwo, elastyczność i komfort.

Od 1 kwietnia Klienci będą ją mogli nabyć w specjalnej promocji za 1 zł netto, przy zakupie dowolnego napędu do bramy.

Użytkownik ma możliwość zaprogramowania indywidualnie kodu głównego oraz czterech kodów pomocniczych. Po ich wprowadzeniu, klawiatura pozwala na sterowanie automatyką na odległość, w zależności od stopnia zaprogramowanego dostępu.  
Kod główny, przypisany mieszkańcom może służyć do otwierania zarówno bramy wjazdowej, jak i na przykład bramy garażowej lub drzwi wejściowych. To rozwiązanie z pewnością docenią użytkownicy, którzy cenią sobie elastyczność. Jest to doskonała alternatywa także dla dzieci wracających ze szkoły, aby nie musiały nosić ze sobą kluczy. Z kolei kody pomocnicze mogą posłużyć do otwierania wyłącznie bramy wjazdowej lub furtki jeśli chcemy dać tymczasowy dostęp ekipie ogrodowej, jedynie na teren posesji na czas naszej nieobecności.

- Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia tak zwany kod kroczący, który posiada ponad szesnaście milionów kombinacji. To sprawia, że odgadnięcie szyfrowanego kodu przez osoby postronne jest niemożliwe. W jednym kodzie mamy możliwość wprowadzenia do 6 cyfr – podkreśla Tomasz Koziarek, Product Marketing Manager Somfy sp. zo.o

Klawiatura działa w technologii radiowej RTS, posiada certyfikat wodoszczelności IP 54 i jest automatycznie podświetlana, dzięki czemu wprowadzenie kombinacji cyfr jest jeszcze wygodniejsze.

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup napędu do bramy wjazdowej lub garażowej w jednym z punktów sprzedaży należących do Programu Somfy. Regulamin promocji, jak i lista partnerów handlowych SOMFY, jest dostępna na stronie internetowej SOMFY: www.somfy.pl