Apsys Najlepszym Zarządcą Roku 2013
Apsys Najlepszym Zarządcą Roku 2013

Apsys Group otrzymał nagrodę dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013.

13 lutego 2014 r. firma Apsys Group została nagrodzona podczas gali konkursu CEE Retail Real Estate Awards 2013 w kategorii „Property Management Firm of the Year”. Niezależna kapituła konkursu doceniła doskonałe wyniki, jakie Apsys Group osiągnął w 2013 r.

 

Tytuł Najlepszego Zarządcy Roku to dla Apsys ważne wyróżnienie. Jest ono zwieńczeniem zaangażowania całego zespołu Apsys, a zarazem mobilizacją do dalszej pracy. Ten sukces nie byłby możliwy bez naszych Klientów, którzy powierzyli nam w zarządzanie swoje nieruchomości. To właśnie na tym polu osiągnęliśmy doskonałe rezultaty i za to zostaliśmy nagrodzeni. Oprócz osiągniętych wyników, o sukcesie Apsys zadecydowały także: zaufanie naszych klientów, 17 – letnie doświadczenie branżowe oraz wysoka jakość usług. W Apsys każdego dnia staramy się nie tylko spełniać oczekiwania naszych Klientów, ale także wykraczać poza nie. Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca zarządcy 650 tyś m2 GLA w Polsce została doceniona i nagrodzona” – powiedział Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska.

 

Konkurs CEE Retail Real Estate Awards wyróżnia największe osiągnięcia na rynku nieruchomości komercyjnych w minionym roku. Jego organizatorem jest „EuropaProperty”, wydawca publikacji prezentujących komercyjny rynek nieruchomości i inwestycji w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

 

Apsys to globalny operator centrów handlowych prowadzący działalność w Polsce od 1996 r. Firma działa na rynku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych będących własnością firmy, jak również powierzonych jej w zarządzanie. Specjalizacja branżowa, znajomość oczekiwań konsumentów i wieloletnie doświadczenie pozwalają Apsys planować i realizować projekty, które pozostają atrakcyjne dla konsumentów pomimo upływu czasu.

Apsys zarządza obecnie w Polsce 18 centrami handlowymi o całkowitej powierzchni GLA wynoszącej 650 tyś m2 znajdującymi w 13 największych miastach. Firma prowadzi prace nad budową swojego nowego, flagowego projektu w Poznaniu – centrum handlowego Łacina, o powierzchni najmu 99 000 m2. Dodatkowe informacje znajdują się na www.apsysgroup.com.