Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla produktów GLASSOLUTIONS Polska
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla produktów GLASSOLUTIONS Polska

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryteriów, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy uhonorował 22 produkty zgłoszone do konkursu o Złoty Medal . W gronie laureatów są 2 produkty GLASSOLUTIONS Saint-Gobain.

 

PRIVA-LITE

PRIVA-LITE daje wiele możliwości w zakresie designu i wykorzystania funkcji kontroli prywatności na żądanie. W naszym zakładzie w Pruszkowie dodajemy temu rozwiązaniu nowe funkcje – łączenie z innymi materiałami, nowe kolory, rozwiązania ułatwiające montaż. To pozwala odróżnić nasz produkt od innych, stwarza szansę na dotarcie do nowych rynków w kraju i zagranicą.

 

CLIMATOP LUX

CLIMATOP LUX to produkt, który jest potwierdzeniem nowego postrzegania energooszczędności stolarki okiennej. Zauważono wagę zysków energetycznych pochodzących ze słońca oraz wysoką przepuszczalność światła, którą zapewnia. W zakresie produktów z korzystnym bilansem energetycznym CLIMATOP LUX jest niekwestionowanym liderem, szczególnie w połączeniu z nową najlepszą ramką GLASSOLUTIONS SWISSPACER ULTIMATE. 

Wręczenie nagród odbędzie się na uroczystej Gali na tegorocznej BUDMIE, która odbędzie się pomiędzy 11 i 14 marca.

 

 

 

 

 

 

źródło: GLASSOLUTIONS Saint-Gobain