SOUDAL marką roku
SOUDAL marką roku

Międzynarodowe Targi Budowlane Budma są ważnym źródłem informacji o nowych produktach, branży i rynku budowlanym. Jak co roku targi zostały uwieńczone galą, podczas której przyznano tytuły Budowlanej Marki Roku. Statuetki wręczono w 19 kategoriach. Uhonorowane firmy zostały wybrane na podstawie badań przeprowadzonych wśród respondentów, a ich produkty uznane za najwyższej jakości, najlepiej znane, najłatwiej dostępne i najczęściej wybierane przez klientów.

Gala jak co roku przyciągnęła szerokie grono producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych oraz deweloperów działających na polskim rynku budowlanym. Głównym trofeum rankingu jest tytuł Budowlanej Marki Roku – tej najlepszej, wyłonionej spośród marek biorących udział w konkursie. W tym roku nagrodę w kategorii piany i silikony po raz drugi zdobyła firma Soudal. Oznacza to, że piany i silikony Soudal są najwyższej jakości, cieszą się największą popularnością i posiadają najlepszą relacją ceny do klasy produktu. Badania, które wyłoniły zwycięzców, zostały tym razem przeprowadzone wśród losowo wybranych 2050 firm wykonawczych (w poprzednich latach respondentami byli dystrybutorzy).

Zdobycie kolejnej nagrody przez Soudal potwierdziło mocną pozycję firmy na polskim rynku. W dobie ogromnej konkurencji ma to duże znaczenie. Obecnie klienci w coraz większym stopniu traktują markę jako przewodnika w swoich decyzjach zakupowych. Rynek budowlany jest specyficzny – klient wybiera produkt ze świadomością, że o jakości towaru przekona się dopiero po dłuższym czasie - uszczelniając np. okna spodziewa się, że pozostaną one szczelne latami. Dokonując zakupu obdarza on więc producenta dużym zaufaniem. W tym roku firma Soudal po raz kolejny udowodniła, że na taki kredyt zaufania w pełni zasługuje.