Warsfoll  zafoliował nowy Terminal na Okęciu
Warsfoll zafoliował nowy Terminal na Okęciu

Warsfoll, będący jednym z czołowych dystrybutorów folii okiennych na polskim rynku, wyposażył w swoje produkty Terminal 2 na warszawskim Okęciu. W ramach inwestycji firma Warsfoll zamontowała folie okienne na szybach oddzielających halę przylotów od hali odlotów, oraz folie okienne na szybach lotniskowej restauracji. Celem montażu folii było zwiększenie komfortu, a przede wszystkim bezpieczeństwa podróżnych korzystających z warszawskiego lotniska.

W gorącym okresie poprzedzającym otwarcie Terminalu 2 na warszawskim Okęciu, warto zwrócić uwagę na już funkcjonujące elementy, które wpływają na wygodę podróżnych obsługiwanych w nowym budynku.

Warsfoll wspólnie z Metalplast Stolarnia Bielsko-Biała wyposażyli szyby lotniskowej restauracji i hali przylotów w specjalne folie lustrzane. Szyby, na których zostały założone folie oddzielają halę przylotów od osób oczekujących na przybyłych pasażerów.

- Konstrukcja folii powoduje, że z jednej strony pasażerowie, którzy przylecieli, mogą dostrzec czekające na nich rodziny, a z drugiej strony są chronieni przed wścibskim wzrokiem nieznajomych - mówi Krzysztof Zyśk z firmy Warsfoll.

Warsfoll zadbał również o komfort klientów restauracji w nowym Terminalu. W celu zapewnienia im poczucia intymności, na szybach restauracji zostały zamontowane folie matowe, dzięki którym klienci zyskują poczucie prywatności.

- Muszę przyznać, że zadanie zapewnienia poczucia komfortu pasażerom poprzez montaż odpowiednich folii, zostało wykonane bardzo dobrze - mówi Bogusław Szewczyk z firmy Metalplast Stolarka Bielsko- Biała, odpowiedzialnej za stolarkę okienną w Terminalu.
Wszystkie oferowane przez Warsfoll produkty są najwyższej jakości i regularnie atestowane. Posiadające certyfikaty ITB, PZH i ISiC. Produkowane są w oparciu o jakościową normę ISO 9000 i 9002.

Fabrycznie wyposażone w zewnętrzną powłokę ochronną SR odporną na ścieranie, zapewniają długie lata trwałości, poparte minimum 5-letnią gwarancją producenta na niezmieniony wygląd i parametry techniczne.