RuckZuck już w Tomaszowie Lubelskim
RuckZuck już w Tomaszowie Lubelskim

Do sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg laminowanych, drewnianych i drzwi wewnętrznych, dołączył kolejny salon. Z bogatej oferty sieci, cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów w innych miastach, mogą teraz korzystać także mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego.

W dniu 1 marca odbyło się oficjalne otwarcie salonu RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim. Sklep powstał na terenie funkcjonującego już od kilku lat centrum wykończeniowego. Właściciel salonu Radosław Zawadzki przystąpił do sieci RuckZuck, ponieważ w ofercie jego sklepu brakowało podłóg i drzwi.

- Dzięki współpracy z RuckZuck oferta mojego sklepu jest bardziej kompletna, a tym samym jest on bardziej konkurencyjny na rynku w moim rejonie – mówi Radosław Zawadzki.

Klienci salonu RuckZuck w Tomaszowie Lubelskim, tak jak i we wszystkich innych placówkach sieci, mogą wybierać spośród imponującego asortymentu, liczącego ponad 140 wzorów podłóg oraz 19 kolekcji skrzydeł drzwiowych w najróżniejszych wariantach, co daje razem liczbę niemal 2 tysięcy kombinacji. Każdy klient znajdzie więc z pewnością odpowiadający mu model o niepowtarzalnym wzorze.

Sklep RuckZuck gwarantuje fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. Ponadto decydując się na zakup paneli podłogowych, podłóg drewnianych lub drzwi, możemy liczyć na fachową ekipę montażową, która na nasze życzenie profesjonalnie ułoży panele i zamontuje drzwi.

RuckZuck oferuje produkty charakteryzujące się wysoką jakością, przystępnymi cenami oraz bogactwem wzorów i modeli, dlatego zdobył uznanie już wielu klientów. Sieć cieszy się zainteresowaniem także wśród przedsiębiorców, coraz więcej osób chce przystąpić do Systemu Partnerskiego i nawiązać współpracę z RuckZuck.

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci RuckZuck Antoni Kornatowski zapowiada, że zamiarem firmy jest stworzenie rozwiniętej sieci sprzedaży. Plany rozwoju firmy na najbliższe dwa lata zakładają wzrost liczby placówek do około 250 punktów handlowych.

 

Sklep RuckZuck Partner: Rad-Mark Świat Płytek: ul. Łaszczowiecka 1, 22-600 Tomaszów Lubelski

www.ruckzuck.pl