Skip to main content

#targi


Vetrex zaprasza na targi Warsaw Home & Contract

 

Vetrex weźmie udział w tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract, które odbędą się w dniach 27-30 października w podwarszawskim Nadarzynie. Na stoisku firmy zostaną zaprezentowane systemy przesuwnych drzwi tarasowych, okna niskoprofilowe oraz drzwi zewnętrzne.

czytaj dalej

Rodzinny weekend w Targach Kielce

 

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY już od 8 do 10 października w Targach Kielce. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, porady fachowców i wiele inspiracji.

czytaj dalej

Targi DOM i TY – wszystko dla domu i dla rodziny

 

Najnowsza oferta materiałów wykończeniowych i budowlanych, ekologiczne kosmetyki i żywność, wytwory rękodzielnicze oraz bezpłatne warsztaty florystyczne – to część atrakcji, jakie czekają na gości październikowej edycji targów DOM i TY.

czytaj dalej

BUDMA 2022. Gotowi do spotkań

 

Przed nami 30, jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, które tym razem odbędą się wraz z Targami Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ, Targami Rozwiązań dla Budownictwa Infrastrukturalnego INFRATEC oraz Targami Branży Kominkowej KOMINKI. Wydarzenia zaplanowane są na 1-4 lutego 2022 w Poznaniu.

czytaj dalej

WinDoor-tech - plan na mocne wejście w 2023 rok

 

Najważniejsze spotkanie z udziałem producentów i dystrybutorów maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram oraz systemów fasadowych - targi WinDoor-tech wracają do swojego pierwotnego kalendarza. Najbliższą edycję zaplanowano na rok 2023. Jednak wyselekcjonowaną ekspozycję nowości branżowych będzie można zobaczyć już podczas Budmy, 1-4 lutego 2022 r., w ramach Salonu Stolarki Budowlanej.

czytaj dalej

BUDMA w dobrze znanym terminie

 

BUDMA W DOBRZE ZNANYM TERMINIE Trzydziesta, jubileuszowa edycja BUDMY odbędzie się w dniach od 1 do 4 lutego 2022 roku. - Zapowiedzi udziału w targach oraz dziesiątki pytań o najbliższą edycję BUDMY, jakie docierają do nas każdego dnia, potwierdzają, że zarówno producenci, jak i ich klienci, podobnie jak my, są już „Gotowi do spotkań!”. BUDMA od trzech dekad jest dla branży tożsama z rozpoczęciem sezonu budowlanego, jak również z miejscem prezentacji nowości i międzynarodowego biznesu. Cieszę się, że nie inaczej będzie w przyszłym roku i że ponownie się zobaczymy. – komentuje dyrektor targów BUDMA, Dariusz Muślewski.

czytaj dalej

R+T – Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych Stuttgart,  10 – 14.02.2009 r.

 

W dniach 10 - 14.02.2009 w Stuttgarcie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych <strong>R+T</strong>. Te odbywające się od 1965 roku targi ponownie potwierdzą i umocnią swoją wiodącą pozycję wśród wszystkich imprez wystawienniczych branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych na świecie.

czytaj dalej