System TM 74 1.0 Industrial wzbogacił ofertę firmy Yawal
System TM 74 1.0 Industrial wzbogacił ofertę firmy Yawal

Firma Yawal, czołowy dostawca architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce, poszerzyła swoją ofertę o system TM 74 1.0 Industrial przeznaczony do wykonywania stałych oraz otwieranych okien wymagających wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej.

Popularność, jaką cieszy się tworzenie przestrzeni użytkowych i mieszkalnych w zmodernizowanych obiektach przemysłowych i kamienicach sprawia, że poszukiwane są rozwiązania umożliwiające zachowanie industrialnego klimatu obiektu, przy jednoczesnym spełnieniu wymagań współczesnej architektury. Takim systemem jest TM 74 1.0 Industrial – nowość w ofercie firmy Yawal.

 

TM 74 1.0 Industrial bazuje na standardowych profilach systemu TM 74 1.0 i jest z nim w pełni kompatybilny. – TM 74 1.0 Industrial stanowi doskonałe rozwiązanie do modernizacji takich obiektów, jak budynki użyteczności publicznej, stare kamienice czy lofty - mówi Wojciech Kulej, Kierownik Produktu Systemy Okien i Drzwi w firmie Yawal S.A.Dzięki temu, że konstrukcje wykonane przy zastosowaniu systemu od strony zewnętrznej nawiązują swoim kształtem do okien stalowych, bardzo dobrze sprawdzają się jako ich zamiennik – podkreśla ekspert firmy Yawal.

 

System TM 74 1.0 Industrial pozwala na realizacje nowoczesnych konstrukcji okiennych, w których istotne jest połączenie funkcjonalności, estetyki oraz trwałości. Rozwiązanie bardzo dobrze sprawdza się w przypadku dużych przeszkleń, szeroko wykorzystywanych we współczesnych realizacjach architektonicznych. Dzięki wysokiej jakości materiałom izolującym, które zostały zastosowane w systemie, gwarantuje on bardzo dobrą ochronę cieplną i akustyczną.