Drzwi przesuwne OknoPlus z duo port PAS – suwanki z możliwością rozszczelnienia na całym  obwodzie
Drzwi przesuwne OknoPlus z duo port PAS – suwanki z możliwością rozszczelnienia na całym obwodzie

Drzwi przesuwne nadają bryle budynku lekkości oraz pomagają doświetlić wnętrze naturalnym światłem. Niewątpliwie stanowią także elegancki element stylistyki domu. W ofercie firmy OknoPlus dostępne są „suwanki” wyposażone w okucie duoPort Pas, które umożliwia rozszczelnienie drzwi na całym ich obwodzie.

Drzwi przesuwne z oferty firmy OknoPlus wyposażone w okucie duoPort PAS to rozwiązanie, które łączy ze sobą najwyższy komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz ponadczasową elegancję. Szerokie wyjście na taras lub do ogrodu pozwala optycznie zwiększyć przestrzeń mieszkalną, a także sprawia, że bryła budynku nabiera lekkości i subtelności. Jest to również rozwiązanie idealne do domów energooszczędnych oraz pasywnych, gdyż wielkopowierzchniowe przeszklenia wpuszczają do wnętrza dużą dawkę światła dziennego oraz poprawiają właściwości cieplne budynku.

Drzwi przesuwne OknoPlus z okuciem duo port PAS umożliwiają rozszczelnienie na całym obwodzie Fot. OknoPlus

Wybierając drzwi przesuwne powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na ich estetykę, ale przede wszystkim na posiadane przez nie właściwości antywłamaniowe. Nowe rozwiązanie dostępne w ofercie OknoPlus sprawia, iż drzwi można ustawić w pozycji wietrzenia szczelinowego. Oznacza to, iż można je rozszczelnić na całym obwodzie na ok. 6 mm. Istotne jest to, iż w tej pozycji posiadają one identyczną klasę odporności na włamanie jak drzwi zaryglowane. Dzięki temu możemy pozostawić rozszczelnione „suwanki” OknoPlus i cieszyć się świeżym powietrzem w pomieszczeniach. Za sprawą wysokiej klasy bezpieczeństwa możemy pozostawić drzwi w tej pozycji nawet podczas naszej dłuższej nieobecności w domu. Dodatkową korzyścią jaką dają nam drzwi przesuwne z oferty OknoPlus z okuciami duo port PAS jest zapobieganie skraplaniu się pary wodnej, która po dłuższym czasie może doprowadzić do pojawienia się pleśni.

Drzwi przesuwne z okuciem duoPort Pas to znakomite i nowatorskie rozwiązanie. Wychodząc z domu możemy pozostawić w pełni zabezpieczone drzwi tarasowe, które pozostają jednak rozszczelnione  na całym obwodzie, umożliwiając tym samym płynną wymianę powietrza w domu.  Wszyscy spotykamy się z problemem cyrkulacji powietrza w naszych domach. Uchylanie okien lub drzwi zwłaszcza w okresie jesienno - zimowym powoduje wychładzanie mieszkania i zwiększenie ryzyka włamania podczas naszej nieobecności. Rozwiązaniem tych problemów jest konstrukcja drzwi przesuwnych z okuciem duoPort PAS. Nasi klienci przyjęli takie rozwiązanie z zainteresowaniem. W nowym roku będzie to jedno z najbardziej promowanych przez nas rozwiązań”- informuje Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy firmy OknoPlus.

Salon z bezpośrednim wyjściem do ogrodu czy na taras to fantazja wielu właścicieli domów i mieszkań. Ważne jednak, by drzwi przesuwne oprócz estetyki, dawały nam także poczucie bezpieczeństwa, tak jak nowe rozwiązanie firmy OknoPlus wyposażone w okucie duoPort PAS.