Przegląd Nowości 2012
Przegląd Nowości 2012


Przegląd Nowości 2012

Kwartalnika OKNO Drzwi&Bramy


W najbliższym wydaniu kwartalnika OKNO Drzwi&Bramy ukaże się specjalny dodatek pod nazwą Przegląd Nowości 2012. Przedstawimy w nim zbiorczo nowe i udoskonalone wyroby i produkty z całej branży, które weszły na rynek w bieżącym roku. Dodatkowo – pełne informacje zamieścimy w Centrum Prasowym Branży Stolarki Otworowej www.oknoserwis.pl – w poszczególnych działach tematycznych w rubryce „produkty” Prezentacja ta jest bezpłatna dla wszystkich klientów kwartalnika OKNO Drzwi&Bramy oraz portalu oknoserwis.pl – partnerów i oferentów.

Możliwość prezentacji w Przeglądzie Nowości 2012 proponujemy Państwu na następujących warunkach:

PAKIET 1
W zamian za reklamę pół stronicową koszt publikacji 1900zł firma otrzymuje możliwość wykorzystania pełnej strony w przeglądzie.
Każdy oferent otrzyma na pół roku gratisowy baner 250x85 w Centrum Prasowym Branży Stolarki Otworowej oknoserwis.pl
Przegląd Nowości 2012 – zostanie rozkolportowany newsletterem do bazy Centrum Prasowego Branży Stolarki Otworowej.

PAKIET 2
Zlecając reklamę całostronicowa koszt publikacji 3900 zł –otrzymują Państwo możliwość zamieszczenia informacji o dowolnej liczbie swoich produktów na powierzchni 6 stron (opis każdego produktu maksymalna na jedną stronę)
Każdy oferent otrzyma roczny gratisowy baner 250x85 w Centrum Prasowym Branży Stolarki Otworowej oknoserwis.pl
Przegląd Nowości 2012 – zostanie rozkolportowany newsletterem do bazy Centrum Prasowego Branży Stolarki Otworowej.

Przesłane przez Państwa informacje o poszczególnych nowościach zostaną ujęte w ramy tematyczne w poszczególnych działach) i otrzymają jednolitą dla Przeglądu Nowości 2012 szatę graficzną. Treść prezentacji uwzględnia logo firmy, nazwę produktu, zdjęcia oraz opis. Termin nadsyłania materiałów 31.X.12. r

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Redakcja